Зізнання чоловіків: який макіяж жінки підкреслює її сексуальність

Запитайте в свого коханого, з яким макіяжем ви подобаєтесь йому найбільше і його відповідь може помітно відрізнятися від того, що ви очікуєте. Чоловіки дуже різні в своїх поглядах, особливо, якщо мова йде про те, що вони люблять, так що і про косметику хлопці, безумовно, мають свою власну думку.

Чоловіки знають, що їм подобається

Навіть коли мова йде про людину, яка не знає, як відкрити пудру, не дивуйтеся, з'ясувавши, що він точно знає, що йому подобається і що йому не подобається в жінках. Він може сказати, що він любить, як виглядає Меган Фокс або Бейонс, але коли діло доходить до його дружини або подруги, він може віддати перевагу іншому вигляду. Пам'ятайте також, що багато чоловіків неосвічені, коли справа доходить до косметики. Вони не мають ні найменшого уявлення про косметику, але вони точно знають подобається їм кінцевий результат чи ні.

Макіяж, який підкреслить вашу сексуальність

Smoky eyes

Темний колір робить погляд жінки заворожуючим.  Також можна спробувати відтінки коричневого, синього або навіть зелений, щоб створити ще більш сексуальний, димчастий тон. 

Довгі та густі вії

Об'ємні вії та вміле застосування туші для вій роблять жіночий погляд легким та привабливим. 

Пишні, червоні губи

Червона помада на пишних губах, безумовно, виглядає дуже сексуально. 

Рум'яні щічки

Рум'янець на щоках додає жінці загадковості та чарівності. 

Золотистий відтінок шкіри обличчя

Засмагла шкіра із золотавим мерехтінням робить жінку сексуальною і романтичною.

Якщо ви ще не знаєте, який макіяж обрати саме сьогодні, не біда. Важливо, щоб коли відкривши двері, ви виходили, відчуваючи впевненість, адже впевнена в собі жінка – красива й сексуальна жінка і ніякий макіяж із цим не порівняти.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!