Жовта річка, або Хуанхе. Її особливості, як доїхати тощо

Жовта річка, або Хуанхе – це одна з найбільших річок у Китаї. Її довжина становить близько 5 464 кілометрів, що робить її шостою за довжиною річкою у світі та другою за водністю в Азії. Річка Хуанхе протікає через 9 провінцій Китаю та впадає у Жовте море на сході країни.

Жовта річка має велике значення для Китаю. Вона є важливим джерелом питної води для мільйонів людей, а також використовується для зрошення полів та іригації. Крім того, річка Хуанхе має великий економічний потенціал, оскільки на її берегах розташовані численні промислові підприємства.

Окрім прикладної цінності, ця річка також дуже популярна серед туристів. Ми розкажемо, як до неї дістатися та що можна подивитися біля Хуанхе.

Як дістатися до Жовтої річки?

Маршрут до цієї локації залежить від місцезнаходження точки виїзду. Якщо ви плануєте подорожувати з міста Пекін, то найбільш зручним способом буде взяти автобус або потяг до провінції Хенань, де річка починається. Звідти ви можете дістатися до будь-якого місця вздовж берегів річки на автомобілі.

Якщо ви подорожуєте на автомобілі з інших частин Китаю, то вам знадобиться детальна карта або навігаційна система для визначення маршруту. Більшість доріг, що ведуть до Жовтої річки, досить добре розвинені, і ви зможете дістатися до більшості населених пунктів вздовж річки на автомобілі.

Оскільки Жовта річка є одним з найвідоміших природних чудес Китаю, тут розташовані численні туристичні місця.

Ось декілька з найпопулярніших туристичних місць на Жовтій річці:

  1. Хуаньхуаї: Хуаньхуаї – це найвідоміший каньйон на Жовтій річці, який знаходиться на території провінції Ганьсу. Тут можна насолоджуватися красою дикої природи, подивитися на різноманітні водоспади та водні каскади, і піднятися на гору для найкращого виду на каньйон.
  2. Біла ступа: Біла ступа – це будівля в стилі тибетської архітектури, яка знаходиться на березі Жовтої річки в провінції Юньнань. Це один з найбільш фотографованих туристичних об’єктів в Китаї, завдяки своїй величезній білій стіні та куполу.
  3. Луньшань: Луньшань – це гірський масив, розташований на березі Жовтої річки в провінції Сичуань. Тут можна піднятися на гору та насолоджуватися видами на річку та оточуючі гори. Крім того, на території гірського масиву є численні храми, печери та статуї будди, які привертають відвідувачів з усього світу.

Подорож на власному авто: що треба знати

Зокрема, для поїздки на авто по іншій країні необхідно оформити туристичне страхування. У Китаї вам необхідно оформити місцеве страхування на автомобіль.

У Європі з таким страхуванням простіше: тут та ще в кількох країнах діє поліс “Зелена картка”. Зелена картка – це страхування на кшталт автоцивілки, яке ви можете купити в Україні та користуватися за кордоном. Дізнатися, для поїздки в які країни необхідна зелена карта для виїзду за кордон та яка ціна зеленої картки ви можете на Finance.ua.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!