Як навчитися довіряти чоловікові?

Довіра з'являється тільки тоді, коли людина впевнена, що її не зрадять, допоможуть у складній ситуації і не обдурять. Багато жінок вважають, що неможливо довіряти чоловікам, оскільки від них можна чекати всього. Вони побачать коротку спідницю і побіжать за нею, забувши про вас. Але це не так. Будь-якій людині можна довіряти, варто тільки лише навчитися це робити.

Довіритися чоловікові можна тільки після того, як ви проживете з ним якийсь час разом, пізнаєте його, довідаєтесь чого він хоче від життя, і які почуття відчуває до вас. Якщо людина повністю відкрита перед вами, у неї немає від вас секретів, завжди радиться з вами і весь час проводить разом з вами, то такому кавалеру можна довіритися.

Довіра пропадає тоді, коли людина зраджує і не виправдовує наші надії. Перед тим як повністю почати довіряти чоловікові, варто його перевірити. Але робити це треба вкрай обережно, щоб не образити його почуття. Зверніть увагу на його оточення, як він ставиться до друзів і колег, і як вони в свою чергу ставляться до нього. Якщо в чоловіка є загальна повага і йому довіряють люди, то і ви зможете йому довіряти. Як відомо, людина все бере від сім'ї, в якій вона росла. Зверніть увагу на його батьків. Чи довіряють вони один одному і що говорять про свого сина. На прикладі батьків своєї другої половинки ви зможете провести подумки паралель і зрозуміти, як ваш партнер поведе себе в тій чи іншій ситуації, чи зможете ви йому довіряти.

Довіряй сама

Якщо жінка хоче навчитися довіряти чоловікові, то вона повинна показати йому, що і він може їй довіряти. У вас повинна бути не тільки взаємна повага і любов один до одного, але і чистий розрахунок, який допоможе зберегти голову свіжою у важкій ситуації. Поговоріть з чоловіком і запитайте його, чи можете ви йому довіряти і чому. Нехай він доведе вам, чому ви можете це робити.

Кожен чоловік прагне того, щоб у його коханої дівчини не було від нього секретів, щоб вона могла йому повністю довіритися. Він буде прагнути виправдати ваші надії, якщо його почуття до вас сильні. Він допоможе вам навчитися довіряти йому і сам з радістю довіритися вам.

Міцні і довгі стосунки будуються на довірі партнерів, тому варто будь-якими способами домогтися взаєморозуміння зі своєю другою половинкою. Довіра допоможе уникнути сварок і непорозумінь, позбавить вас від зайвих пояснень і з'ясувань відносин. Тільки тоді, коли люди довіряють один одному, їх відносини переходять на новий рівень, коли ви перестаєте жити окремо і створюєте сім'ю, міцну і дружну.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!