Як мотивувати себе займатись спортом, якщо цього зовсім не хочеться?

– “О ні. Сьогодні знову йти у спортзал. Оввв, чому я повинен це робити?”… Так часто кажуть ті, хто вважає, що спорт їм не потрібен, але усвідомлює, що це корисно для здоров’я та загального самопочуття, тому треба “зціпити зуби” і займатись, займатись, займатись. Багато людей ставлять для себе певні цілі та придумують мотивацію, щоб хоч якось заохотити себе систематично та сумлінно виконувати фізичні вправи.

Чи можна змусити себе займатися фізичними вправами?

Коли ви не відчуваєте зацікавленості до певного поставленого завдання, пам’ятайте, що є способи боротьби із внутрішнім опором. Ідея полягає в тому, щоб не боротися із самим собою, а щоб врахувати імпульс вашої активності природним шляхом. 

Виконайте правило 10-ти хвилин

Частина того, що заважає нам здійснювати заплановане полягає в тому, що ми дивимося на цю величезну гору, на яку ми повинні піднятися, і це здається нам неприємним і страшним. Коли ви бачите, що наближається час до виснажливої ​​діяльності, яка змусить вас відчувати біль, то в голові виникає тисяча думок і пояснень, лиш би не робити зарядки.

Десятихвилинне правило занять спортом працює так: ви встановили намір займатись спортом протягом десяти хвилин. Ідея полягає в тому, щоб працювати на рівні інтенсивності, яка змусить вас відчувати себе, як нібито ви досягли чогось вартісного. Дайте собі хорошу двохвилинну розминку, щоб підготувати ваше тіло для стресу від фізичних навантажень і тоді приступайте. 

Покладіть на видне місце свою спортивну форму

Чи чули ви коли-небудь фразу “плаття для успіху”? Спортивна форма може стати вашим стимулом для фізичних вправ, адже, коли ви одягаєте форму, у якій вже тренувались, то підсвідомо орієнтуєте себе про намір щодо заняття спортом. І, коли випадково у ваше поле зору потрапили кросівки та спортивні штани, думка щодо заняття спортом неодмінно закрадеться у вашу голову.

Дивіться, як інші люди працюють над собою та досягають успішних результатів

Якщо ви відчуваєте нестачу бажання рухатись далі, то є ймовірність, що однією із причин цьому є те, тому що у вас немає чіткого плану. Але коли ви бачите інших людей під час їх занять спортом, то ці прості акти мотивуватимуть і вас до нових звершень. Спробуйте переглянути деякі відео людей, які роблять ті ж види тренувань, які, на вашу думку подобаються вам найбільше. Їх оптимізм має зарядити і вас енергією та бажанням піклуватись про своє здоров’я та дбати про свій зовнішній вигляд!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!