Цікаві факти про серіал “Уенсдей”

Неможливо зупинитись обговорювати проект Тіма Бертона. Стильні персонажі, похмура атмосфера та чіпляючі діалоги. Що стоїть за всім цим?
Про кіновиробництво нашого часу стає відомо дедалі більше. Творці фільмів діляться секретами, актори викладають фотографії зі зйомок, також про багато секретів стає відомо з інтерв’ю знаменитостей. Тож… Час дізнатися про зйомки “Уенсдей” трохи більше.

Спроба номер 3

Тім Бертон міг зняти фільм Сімейка Аддамс 1991 року, але змушений був відмовитися через роботу над картиною Бетмен повертається. Майже за 20 років він підписав контракт на виробництво мультфільму про монстрів, проте цей проект провалився. Тішить, що з третьої спроби він зміг створити такий унікальний серіал.

Кривавий кастинг

Дженна Ортега знімалася в хорорі “X”. У день відео-співбесіди у неї була сцена, в якій використовувалася кіно-кров і моторошний грим. Дженна попросила гримера зробити цей образ ще страшнішим і в такому вигляді зателефонувала Бертону по відео. Режисер оцінив такий підхід актриси.

Вона вигадала хореографію танцю, що став вірусним у соцмережах

Користувачі TikTok були зачаровані енергійним танцем Уенсдей, взявшись повторювати його і запустивши новий тренд. У ньому навіть взяла участь Леді Гага. Під час підготовки до “великого виходу” Ортега дивилася архівні відеозйомки, зроблені в танцювальних клубах у 80-ті.

Ортега підхопила коронавірус перед зйомками танцювальної сцени

Керівництво знімальним процесом “Уенсдей” потрапило під шквал критики після одного з інтерв’ю Ортеги. У ньому вона розповіла, що їй сказали зніматися, хоча вона почувала себе хворою. “Вони давали мені ліки між дублями, коли ми чекали на результати тестування”, – розповіла вона NME. Отримавши позитивний вердикт, MGM одразу усунула Дженну від роботи.

Це один із найпопулярніших серіалів на Netflix за всю історію

Глядачі витратили на “Уенсдей” мільярд годин, і це лише за один місяць від дня прем’єри. Серіал посів друге місце у рейтингу найуспішніших англомовних телешоу на стрімінговому сервісі.

Зйомки проходили у Румунії

Місцева архітектура, ландшафт і клімат дозволили знімальній групі зловити готичний дух, який був необхідний у проекті. Академію Невермор “влаштували” у замку Кантакузіно, а решту знімали у таких історичних місцях, як будинки Монтеору та Нікулеску-Доробанту, ботанічний сад у Бухаресті та знаменита залізнична станція Гара Регала.

Монстр Хайд

Другу іпостась Тайлера Галпіна зіграв каскадер Деніел Хімшут. Для достовірної імітації рухів монстра йому довелося зніматися з милицями та ходулями.

Зачіска Дженни Ортеги

Для ролі Уенсдей актриса зробила чубчик. Дівчина експериментувала зі своїм стилістом – вони додавали світлі пасма, робили різні кіски. Наприкінці Ортега вирішила підстригти своє волосся, знаючи, що в неї є час їх відростити, якщо такий образ не підійде. Режисерові сподобалося.

Вона також навчилася грати на віолончелі

“Я почала працювати з віолончеллю за два місяці до початку зйомок”, – повідомила зірка WIRED. “Можливо, у мене зараз виходить не дуже, просто тому, що я багато працюю далеко від дому”. Але заняття на інструменті Дженна вирішила не кидати. “Це те, що я хочу продовжувати робити”.

І навчилася фехтувати

Дуель між Уенсдей і Б’янкою Барклай (Джой Сандай) не що інше, як епопея. “Чесно, я так нервувала з приводу цієї ролі, тому що хотіла віддати їй належне”, – розповіла Ортега Netflix. “Тому я відвідувала уроки фехтування двічі на тиждень”.

“Табір перевертнів”

Емма Майєрс ходила в такий “табір”, щоб краще освоїти роль Енід Сінклер. Вона та ще пара акторів повзали по землі і гарчали один на одного. Дівчина назвала це незабутнім досвідом.

Гардероб директриси Вімс

Гвендолін Крісті отримала повну свободу дій щодо образу своєї героїні. Вона надихнулася фільмом “Птахи” Альфреда Хічкока та підібрала відповідні вбрання. До цього актриса рідко знімалася в таких жіночних образах, що позначилося на її самооцінці.

Фред Армісен теж постригся

Виконавець ролі дядька Фестера не став використовувати спеціальні накладки, тому поголився налисо для більшої достовірності. Щоправда, поголити брови він таки не наважився.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!