Топ-8 країн, де можна придбати недороге житло

Якби вам запропонували вмить змінити своє життя і поїхати на інший кінець світу, ви погодилися б? Чи змогли б змінити оточення, країну, мову та менталітет і почати все спочатку? Сьогодні пропонуємо розглянути кілька варіантів, куди можна переїхати, не витративши на це величезні суми.

Чорногорія

Чисте Адріатичне море, гори, приємний клімат та відносна дешевизна приваблює сюди не лише туристів, а й емігрантів. Але варто пам’ятати, що знайти тут роботу досить складно: у країні високий рівень безробіття, тож переїжджати сюди варто, маючи власний бізнес чи віддалену роботу. Квартиру з 2-3 кімнатами можна купити приблизно за €60 000.

Еквадор

Американський журнал International Living Magazine назвав Еквадор другим за привабливістю місцем для відпочинку у світі через доступне проживання та низькі ціни на нерухомість. У деяких районах країни можна знайти чудовий будинок за $50 тис., але в таких містах, як Куенка та Кіто, ціна буде як мінімум удвічі вищою.

Іспанія

Якщо судити за кількістю емігрантів в Іспанії, ця країна – рай для тих, хто хоче все кинути та купити будиночок біля моря. Наприклад, 5-ти кімнатна квартира в Аліканте за 3 кілометри від моря продається за € 60 000.

Греція

Греція приваблює природною красою, неквапливим життям і м’яким середземноморським кліматом. Тут можна знайти житло на будь-який смак: від квартир економ-класу до елітних пентхаусів з найчарівнішими видами. Квартири з видом на море – від €80 000. Придбати квартиру безпосередньо на першій лінії або в межах 100 метрів від моря можна за €125 000.

Туреччина

Стара добра Туреччина також приваблює не тільки туристів, які ганяються за відпочинком all inclusive, а й тих, хто вибрав цю країну для постійного проживання. Найбільш бюджетним регіоном є Аланія: двокімнатну квартиру без виду на море на вторинному ринку можна купити за €50 000. На стадії будівництва цілком реально знайти варіанти і за €40 000. Ціни на квартири з видом на море неподалік пляжу починаються від €80 000 .

В’єтнам

Раніше іноземцям було заборонено купувати тут нерухомість, але останнім часом політика змінилася. Гарну квартиру навіть з видом на море можна знайти за 40-60 тис. євро.

Грузія

Ринок нерухомості в Грузії зараз перебуває на стадії розвитку, проте в агентстві закордонної нерухомості кажуть, що невелику квартиру на стадії будівництва за 500 метрів від моря в Батумі можна придбати за 30 тисяч доларів. Квартири на першій лінії, природно, коштуватимуть дорожче, але навіть така ціна видається дуже привабливою.

Болгарія

Болгарія, звичайно, не найбагатша країна Європи, але дешеве житло та доступ до моря роблять її дуже привабливою для тих, чий заробіток не пов’язаний із місцем перебування. З роботою тут не все райдужно, але житло можна купити дуже вигідно: невелика квартира на Сонячному Березі за 30-40 тисяч євро.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!