Список Forbes: найдорожчі компанії світу 2015 і 2016 року

"Форбс" – це на сьогоднішній день найбільш адекватний і всебічний оцінювач різних рейтингів в світі бізнесу. Всі факти засновані на невблаганній і чіткій статистиці. Варто звернути увагу на прогнози відомого економічного видання, а також поцікавитися, хто сьогодні знаходиться в топ-10 серед світових лідерів з виробництва і реклами.

Журнал бере до уваги такі критерії, коли мова йде про компанії або відомий бренд:

  1. прибуток;
  2. виручка;
  3. обсяг реально існуючих активів;
  4. капіталізація.

Найфешенебельніші і дорогі компанії, отримуючи щотижневу оцінку у професіоналів, що працюють на видання, можуть розраховувати на об'єктивну статистику і збільшувати свою популярність з кожним проданим номером. Хто лідирує в цьому році, дізнаємося через пару рядків.

Світові монстри бізнесу

Десятку найбільших прибуткових компаній 2015 року очолив Apple. Це "яблучко" на сьогоднішній день мало кому по зубах, оскільки вдвічі дорожче будь-якого відомого бізнесу. Це найвдаліші продажі, дорогі девайси і смартфони, які принесли власникам багатомільйонні прибутки в 2014 році. Обігнавши за всіма чотирма критеріями кращі високотехнологічні компанії світу типу "Самсунг" та "Майкрософт", "яблуко" міцно зайняло місце незаперечного лідера за версією журналу "Форбс".

Трійку лідерів продовжили "Майкрософт" та "Гугл". Як бачимо, час високих технологій і комп'ютерних програм триває. Стало відомо, що цього літа комп'ютерний гігант випустив нову версію Windows, а позначена пошукова система так і залишилася лідером, оскільки її частка – це практично 65 відсотків від всіх запитів в американській мережі.

Відзначилися ще 8 претендентів, на сьогодні це найдорожчі і рентабельні компанії з усього світу:

  • "Кока Кола";
  • "Тойота";
  • "Самсунг";
  • "Макдоналдс";
  • "Дженерал Електрик";
  • "Фейсбук".

Природно, що працівники і топ-менеджери на свій смак оцінюють, як повинна виглядати фірма мрії. Особисті критерії впливають на вибір, але як ми вже переконалися, є реальні бізнес-монстри, в яких мріють працювати майже всі. Нагадаємо тільки, що керують такими саме ті, хто свого часу прийняв рішення працювати виключно на себе, але для інших. Вони переможці, які виграли гонку, придбали славу, визнання, популярність і фінанси. Але в першу чергу вони люди, захоплені ідеєю!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!