Ще одна з роду Таргарієнів: головне про зірку серіалу “Дім Дракона” Міллі Олкок

Поки всі обговорюють серіал “Дім Дракона”, Міллі Олкок, яка зіграла юну спадкоємицю престолу Рейніру Таргарієн, все швидше набирає популярності. Відразу після прем’єри ім’я актриси вийшло в топ пошукових запитів Google (особливо користувачів цікавив її вік). Міллі 22 роки, вона з Сіднея, її повне ім’я – Амелія Мей Олкок. “Дім Дракона” – перша в її кар’єрі роль глобального масштабу.
А ми для вас зібрали кілька фактів про зірку, що сходить.

Її сім’я не пов’язана із шоу-бізнесом

У актриси два брати, і вона каже, що її сім’я не була творчою: “Мені здається, мій інтерес до акторської професії пов’язаний з тим, що решта моєї родини цікавилася зовсім іншим. Усі говорили про регбі, тож моє захоплення здавалося нелогічним.”
Бажання стати актрисою у Міллі виявилося рано: у шість років вона вперше вийшла на сцену в ролі Червоної Шапочки у постановці місцевого театру.

Знімається з 14 років

Підлітком Олкок з’явилася у невеликій ролі в австралійському серіалі “Країна чудес”. Потім знялася ще в кількох телепроектах, а також рекламних роликах KFC, шоколаду Cadbury та інших. Дівчина пішла вчитися, але покинула акторську школу у випускному класі заради головної ролі у серіалі “Піаніно”. Їй треба було виїхати зніматися на три місяці або залишитись і закінчити навчання. Міллі зізнається, що “ні секунди не сумнівалася”, роблячи вибір між роллю та дипломом:
“Я знала, що ця можливість дасть мені набагато більше цінного досвіду, ніж якийсь аркуш паперу. Я не змогла б відмовитися і дозволити страху і тривозі через незакінчену школу заволодіти мною.”
За роль у “Піаніно” Міллі отримала свою першу кінонагороду – премію Кастингової гільдії Австралії в номінації “Зірок, що сходить”. Наразі знімається другий сезон.

Підробляла у ресторані

Коли Олкок дізналася про кастинг проекту HBO “Дім Дракона”, вона жила на горищі в будинку мами, ходила на прослуховування австралійських проектів та мила посуд у ресторані, щоби підзаробити.

Проходила кастинг “Дім Дракона” дистанційно

Прослуховування розпочалося у листопаді 2020 року. Міллі на кастинг не прилітала, вона надіслала продюсерам два свої відео – так звані самопроби. Після них актрису затвердили, про що вона дізналася за кілька тижнів від свого агента.
“Ніколи не думала, що таке станеться зі мною. Я завмерла, зробила глибокий вдих і запитала друга: “У тебе вино є?” А потім зателефонувала мамі”,
– Описує Міллі свою першу реакцію на цю новину. Тоді вона навіть не припускала, що їй дістанеться одна з головних ролей, адже ще не читала сценарію. А “дозволити собі радіти”, як каже актриса, не могла до початку зйомок – боялася злякати удачу. Коли Міллі затвердили на роль, вона переїхала з Сіднею до Лондона, де відбувалися зйомки.

До кастингу не дивилася “Гру престолів”

Перед кастингом Міллі була не знайома з оригінальним серіалом – коли він вийшов, їй було всього 11 років. Отримавши роль у “Домі Дракона”, вона почала проводити в бібліотеці по шість годин на день, вивчаючи світи, створені Джорджем Мартіном, а також у терміновому порядку переглянула “Гру престолів” – вісім сезонів за два тижні.
“Я швидко стала фанаткою і зрозуміла, чому всі люблять це шоу.”

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!