Рейтинг найбільших змій в світі

Змії. Небезпека і страх. Отрута і велич. Люди ставляться до змій абсолютно по-різному. Хто їх просто обожнює і не боїться взяти в руки, хтось обзавівся зміями, як улюбленими тваринами. А хтось відчуває непереборну паніку при їх вигляді. Зараз в світі налічується близько 3 тисяч різновидів змій. Багато з них є абсолютно нешкідливими істотами. Але зараз ми розглянемо тих істот, які просто вражають своїми габаритами і величчю. Це – рейтинг найбільших змій в світі. Сідайте зручніше, адже дані істоти є унікальними в своєму роді. І дізнатися про них повинна кожна людина.

Королівська кобра – 5 місце рейтингу найбільших змій в світі

змія5

Ця істота, хоч і займає останнє місце в нашому рейтингу, але тим не менш, вона є найотруйнішою серед тих персонажів, яких ми опишемо далі.

3-4 метра в довжину. живе кобра приблизно 30 років. росте все своє життя. випускає дозу отрути до 7мм, що вбиває людину за 15 хвилин. Максимальний екземпляр, який зустрічався досягає 5,6 метрів. Живуть королівські кобри тільки в тропічних лісах Південної Азії. Це істота, яке переважно їсть собі подібних. Королівська особина дозволяє собі з'їдати інших змій. Дивно те, що кобра може не їсти і зовсім нічого і нікого практично три місяці.

Світлий тигровий пітон на 4-му місці найбільших змій в світі

змія4

Проживає ця істота в Індії. Довжина – 6 метрів.

Як правило, світлий тигровий пітон не завдає великої шкоди. Полювати він може на невеликих тварин. Щоб Ви мали уявлення, то нікому, більше розмірів звичайної кішки, вони не зашкодять. Вкрай рідко зустрічаються змії, які здатні зловити в свої мережі дикого кабана. Ці істоти є неймовірно красивими. Але їх в світі стає все менше і менше. Причина тому – постійне виробництво взуття, поясів та інших виробів з їх шкіри.

Темний тигровий пітон або найважча змія в світі. 3 у рейтингу

змія3 

Це – змія, яка абсолютно не є небезпечною. Хоча 9,15 метрів істоти, у якої невідомо що на умі, лякають практично кожну людину.

Ми написали про максимальну довжину окремої змії. В середньому їх довжина є від 6 до 8 метрів. Але дивує не тільки це. Середня вага – 70 кг. У 2005 році був встановлений рекорд: Змія, яка проживає в Зміїному парку Америки, на прізвисько "Малятко", важила цілих 183 кг при довжині 8,2 метра. Як правило, пітони живуть в болотах, лісах тропіків, річкових долинах.

Пітон відрізняється тим, що він прекрасно плаває і пірнає. Під водою він може провести приблизно півгодини.

Істота з очима крокодила! 2 у рейтингу.

змія2

Гігантська зелена анаконда – дивовижна змія, яка відноситься до підвиду удавів. Колись цих істот називали водяними удавами.

довжина анаконди від 5 до 8 метрів. максимальна довжина – 11,43 метра. максимальна вага – понад 130 кг. середній вік – 6 років. максимальний вік – 28 років.

Так Так. Це – зовсім не помилка. Одного разу в тераріумі Південної Америки зелена анаконда прожила цілих 28 років. Це хижак і досить небезпечне створіння, яке нападає дуже несподівано. Анаконда хитро підстерігає свою жертву, потім – різко нападає. Ці змії мешкають в проточних місцях річки, періодично виповзають погрітися на землю під сонце. Іноді з тією ж метою анаконда забирається на нижні гілки дерев. Ця істота є прекрасним плавцем. Дивно не те, що змія може довго перебувати під водою. Парадокс в тому, що її ніздрі при цьому закриті спеціальними клапанами!

Їсть анаконда переважно ссавців, але в історії були зафіксовані ситуації, коли істота швидко і безжально з'їдала ягуара. Щодо людей… Напевно Ви бачили фільми, де анаконда є вічним хижаком на людей. У житті вони воліють втекти подалі від людського запаху.

Найбільша змія в світі – це сітчастий пітон. Номер 1 у рейтингу

змія1

Йому характерні: середня довжина від 4 до 10 метрів, тривалість життя близько 20 років, 100 зубів, в числі яких є ікла. Вони вважаються отруйними.

Ці змії живуть в Південній Азії, переважно на гірських схилах або в тропічних лісах. Пітони воліють жити на землі, але іноді вони люблять лазити на деревах або поплавати в теплій воді.

Уподобання в їжі: всілякі гризуни, птиці, мавпи, домашні тварини.

Дивовижний факт. Сітчастий пітон – це перша істота, яка поселилася у Кракатау після виверження 1888 року!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!