Найбільші виграші в лотерею у світі!

Практично немає людини, яка хоча б раз в житті не купуавла лотерейні квитки. Примітно, що удача знаходить абсолютно різних людей. Виграють і ті, хто вперто вірить в перемогу, і ті, хто випадково купує квиток.

Якщо Ви думаєте, що фільм "Спортлото-82" – це суцільна вигадка, Ви глибоко помиляєтеся. Схожих історій насправді просто не перерахувати! Ми пропонуємо Вам цікаву підбірку найбільших виграшів у лотереї за всю історію їх існування. Простіше кажучи про джек-поти, так як саме зірвати джек-пот є головною метою кожного граючого в лотерею.

Відзначимо також, що на сьогоднішній день існує величезна кількість різновидів цієї розваги. Тому, не дивна і поява лотереї онлайн, список яких можна відшукати на сайті theLotter.com/ru. Однак, повернемося до наймасштабніших виграшів.

3 найбільші суми, котрі вигравали у лотереї!

  • Ви тільки уявіть собі, зірвати куш у вигляді джек-поту, розміром $ 656 мільйонів! На жаль, перемогу в лотереї Mega Millions святкували одразу три учасники. При тому, що виграти в цій лотереї практично нереально. За оцінками експертів, шанс зірвати джек-пот становить приблизно 1 до 176 мільйонів. Ця подія відбулася в березні 2012 року. Трійка переможців стала багатшою на $ 105 мільйонів кожен. У математичних підрахунках немає ніяких помилок. Просто якщо Ви забираєте виграш весь і відразу, то сума істотно відрізняється від початкової, яка розподіляється на кілька десятиліть.
  • Американська лотерея Powerball подарувала переможцю трохи менше – $ 590,5 мільйонів. Дивно, що переможницею стала жителька штату Флорида, якій виповнилося 84 роки. Примітно, що пенсіонерка не вибирала самостійно номера, а довірила цю дію автовибору.
  • Шотландська пара Веір, виграла в британській лотереї EuroMillions ні багато, ні мало – 165 мільйонів фунтів стерлінгів і потрапили відразу ж в список найбагатших громадян Великобританії.

Безумовно, не всім щастить зривати такі величезні джек-поти. Однак, є величезна кількість менших призових сум, шанси виграти які надають Міжнародні лотереї, причому, вигравати можна дійсно регулярно. Головне, знати, яким лотереям можна довіряти і як правильно брати участь в їх розіграшах.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!