Найбільші собаки в світі

Найбільші собаки в світі – кращий захист для господаря чи небезпека? Якщо Ви зацікавилися подібним питанням, то швидше за все, щиро любите цих чотириногих друзів. Постараємося розібратися, навіщо люди набувають собак таких великих розмірів? Чи легко з ними і хто вони?

Заводячи такого друга, Ви повинні мати великий будинок. Адже цуценяті місця в просторій квартирі вистачить, а доросла особина буде страждати через брак простору для розвитку. В результаті чого собака буде не просто в поганому настрої, але можуть розвинутися і всілякі хвороби.

Звичайно ж, велика собака вимагає великих вкладень не тільки часу, а й грошей. Ви повинні правильно виховати свого друга, щоб він ріс вихованим захисником, а не малоосвіченим побоюванням для сім'ї. Вам знадобляться послуги фахівців, які знають, чого навчати тварину. Але і не забувайте, що велика собака має потребу у великій кількості харчування, в отриманні всіх необхідних вітамінів і так далі.

Багато з порід, про які Ви дізнаєтеся далі, були виведені спеціально для охорони людей. Зараз вони захищають королівські палаци величних осіб або ферми звичайних людей. Саме їх суворий голос не дасть зловмисникові дістатися до майна.

1. Англійський мастиф

На першому місці рейтингу найбільших собак в світі знаходиться саме ця порода. Ця собака виглядає дуже пропорційно. Багато господарів вибирають їх не тільки для охорони майна, але і для своїх дітей. Незважаючи на суворий зовнішній вигляд, англійський мастиф безмежно любить своїх господарів. Вони не скривдять дитини, але і малюк не зможе пограти з вихованцем через надмірну масивність.

Найбільшим мастифом в світі вважається Айкама Зорба, собака з Великобританії, яка потрапила в Книгу рекордів Гіннеса. Тільки уявіть собі, її вага досягає 155 кг!
Ще одним цікавим фактом є те, що англійські мастіфи колись брали участь в полюванні на левів. Також в Ассирії вони вважалися священними тваринами.
Історія походження породи, їх досягнення і багато іншого можна розписувати ще довго. Але якщо Ви всерйоз зацікавилися мастифом, приділіть більше часу такій інформації.

2. Німецький дог – елегантність і витонченість в поєднанні з великими розмірами

Це – не тільки найбільша собака, але і висока. У світі існує один з представників ростом в 111 см!
Німецький дог, за своїм характером, практично не схильний до агресії. Він потребує серйозного виховання. Тільки так виростає прекрасний друг для всієї родини з почуттям елегантності і власної гідності.

Як не дивно, гавкає ця порода дуже рідко. Але ця якість не заважає охороняти свою територію.

3. Сенбернар – найважча собака на світі

Середня вага цих собак 77-91 кг. Але можна зустріти і унікального персонажа вагою до 120 кг.
Справжнім рекордсменом серед інших вважається кобель, який в 1978 році зрушив з місця вантаж вагою в 3000 кг на відстань 4 з половиною метра. І як Ви думаєте, за який час йому це вдалося? Всього лише півтори хвилини!

4. Кращий мисливець на оленів і борець з вовками

Це – ірландський вовкодав. Серйозний мисливець зі сталевим характером. Але цей опис підходить породі, яка була виведена дуже давно. Нинішній ірландський вовкодав відрізняється добротою, і іноді – лінню. Улюблене заняття – лежати на дивані, радіти поглажуванням господаря.
Максимальна вага цих собак – 55 кг, а висота – 79 см. 

5. Тибетський мастиф

Ця собака відома багатьом по гриві навколо голови, як у лева. Спочатку мастиф був затребуваний при охороні храмів. Найбільша особина цієї породи досягла ваги 120 кг.
Зараз же максимум – 82 кг. Висота – до 85 см.

6. Леонбергер – кращий друг для сім'ї

Ця красива порода не залишить байдужим нікого. Виведена порода в 1840 році в Німеччині. Заводчик хотів вивести собак, які будуть схожі на лева. Внаслідок довелося схрестити довгошерстого сенбернара і ньюфаундленда. Вийшла досить сильна і потужна собака вагою від 60 до 70 кг.

Собаки цієї породи відрізняються своєю рухливістю в поєднанні з врівноваженістю. До речі, нерідко леонбергери працюють рятувальниками на воді. Дуже м'який характер, доброзичливість, слухняність – причини, за якими багато людей просто закохані в породу.

Леобергер неймовірно любить свою сім'ю, обожнює дітей, грає з ними, і покірно реагує на кожне слово господаря. Але разом з добродушністю собака володіє серйозними сторожовими якостями і здібностями.

Якщо Вам захотілося придбати одну з вищеперелічених собак, і Вам такий друг буде по кишені, то необхідно ретельно обміркувати своє рішення. Ви повинні витрачати багато часу на навчання собаки, надати великий простір для рухів. Таке чудо природи не можна закрити в маленькій квартирі або будинку для охорони. Щоб собака була розумна, добра і здорова, господар повинен не просто любити її безмежно, але і постійно приділяти увагу.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!