Люди з найбільшою кількістю татуювань в світі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Татуювання дуже поширені і популярні в сучасному світі. Хтось так самовиражається, хтось слідкує за модою, але в будь-якому випадку нанесення малюнка на шкіру – це свого роду мистецтво. Є люди, які одного разу долучившись до цього мистецтва, не змогли зупинитися. Нанесення тату для них схожа на наркотик. То хто ж ці люди з найбільшою кількістю татуювань? Розглянемо в нашому рейтингу!

Топ найбільш татуйованих людей у світі:

Найбільш татуйована жінка у світі

тату1 

У 2011 році Книга рекордів Гіннесса збагатилася за рахунок американки Джулії Гнус, яка через численні малюнки на своєму тілі заслужила звання "найбільш татуйована людина». За це її прозвали "ілюстрованою леді". І є за що, адже тіло Джулії практично повністю покрито татуюваннями, вільними залишилося тільки 5% шкіри!

Рік Дженест, людина-зомбі

тату2 

Не знаємо, чим керувався Рік, коли вирішив перетворити себе в героя фільму жахів, але зараз він виглядає як справжнісінький зомбі. Йому довелося витримати цілу добу хворобливого процесу (саме стільки майстер витратив на нанесення тату) і витратити більше 4 тисяч канадських доларів.

Деніс Авнер: людина-тигр

тату3 

Ця людина крім татуювань зважилася на хірургічні операції. І все заради однієї мети – стати схожим на тигра. Його тіло вкрите численними тату, має безліч імплантів, а також справжнісінькі ікла тигра. Свого часу саме тому був рекордсменом за кількістю татуювань. Зараз чоловікові 73 роки, і його тіло прикрашають плями як на шкурі леопарда. Це обійшлося йому в 5,5 тисячі фунтів стерлінгів.

Ерік Спраг

тату4 

Молодий чоловік став першою людиною, що розділив свій язик навпіл. Після його вчинку знайшлися і послідовники такої дивної дії. Але Ерік відрізняється від усіх, його тіло більше нагадує тіло ящірки. Роботі з нанесення численних тату він присвятив близько семисот годин! На цьому власний апгрейд не закінчився: Ерік встановив п'ять тефлонових відростків на бровах, перетворив зуби в ікла, а також вставив тунелі в вуха.

Хорас Рідлер: людина-зебра

тату5 

Ця людина з тату – справжній фрік, що є за сумісництвом шоумен. Колись він був аристократом з Англії, але взявши участь у Першій Світовій війні, Хорас вирішив змінити своє життя досить незвичайним чином. Він прикрасив свою шкіру чорно-білими смужками, ставши найбільш епатажною особистістю свого часу.

Лаки Даймонд Річ

тату6 

Розмальований чоловік родом з Австралії покрив своє тіло кількома шарами малюнків, витративши на це тисячу годин! Над тілом Лаки працював не один майстер, тому на його шкірі є шедеври різноманітних кольорів і стилів. Але Лаки цього здалося замало, він придумав розфарбувати своє тіло в чорний колір. Почорніло все, навіть білки очей і шкіра між пальцями, а також ясна і вуха. В даний момент на шкірі Лаки є білі смужки, на яких красуються кольорові малюнки.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!