Кішки не нявкають для інших кішок: 7 цікавих фактів про котів

Вам має бути знайома ситуація, коли ви прокидаєтеся, а поруч лежить пухнастий мурлик: ці домашні вихованці вміють бути милими для своїх господарів.
Зараз вік технологій, і інтернет служить підходящим місцем для всіх любителів цих чудових створінь, адже тут вони можуть милуватися предметом обожнювання скільки душі завгодно. Ми зібрали одні з найбільш захоплюючих фактів про кішок. Така добірка повинна вас порадувати.

Чорна кішка приносить удачу

Так, вам не здалося, в Великобританії і Японії до чорних кішок ставляться більш ніж добре: там вважають, що вони приносять удачу. У Мідленді і зовсім молодим дарують чорних кішок, щоб благословити їх шлюб.

У кішок більше кісточок, ніж у людини

244 – така кількість кісток у кішок, в той час як у людини їх всього 206.

Кішки можуть потіти

Кішки дійсно можу потіти, але не так, як ви могли б зараз собі це уявити. Піт виділяється через лапи, їх мокрий слід іноді навіть можна побачити.

Перша виставка кішок відбулася 150 років тому

Люди стали показувати світу кішок задовго до того, як інтернет наповнили різноманітним контентом з ними. Згідно з деякими джерелами, найперша в світі виставка відбулася в 1958 році, проте інформації про цю подію не так багато. Не виключено, що її взагалі не було. При цьому з упевненістю можна сказати, що перше котяче шоу відбулося в липні 1871 року.

Кішки від води втрачають контроль

Існує думка, що кішки не вміють плавати, і це не зовсім так. Насправді вони не люблять мокнути, адже у більшості шерсть висихає довго. До того ж їх лякає втрата контролю над своєю плавучістю. При цьому варто відзначити, що деякі з них люблять воду, наприклад, бенгали, турецькі вани і мейн-куни.

Муркотіння ще нічого не означає

Муркотіння – котячий засіб комунікації. Вони видають його не тільки коли відчувають задоволення, але і при пораненні, переляку і навіть коли народжують.

Дорослим кішкам не потрібно нявкати

Так уже склалося генетично, що кошенята привертають увагу своїх матерів нявканням. Дорослим особинам не потрібно використовувати це для спілкування між собою. У зв’язку з цим виникає питання: навіщо тоді вони це роблять при людях?
Тут все просто, хто б що не говорив, кішки – майстри маніпуляції. Вони завжди з успіхом привертають нашу увагу і домагаються того, чого хочуть, адже ми їх любимо.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!