Кілька кроків для здорового та блискучого вигляду вашого волосся

Звичайно, що нам не під силу змінити власний тип волосся, але, навіть, якщо ви не були нагороджені природою шовковистим, слухняним волоссям, є способи, які допоможуть зберегти його здоровий вигляд і навіть запобігти випаданню. Ось деякі із цих методів, засновані на китайській та традиційній медицині.

Намагайтесь уникати використання кондиціонерів для догляду за волоссям

Американська асоціація з дерматології (AAD) стверджує, що кондиціонер повинен використовуватися тільки на кінчики волосся, а не на шкіру голови, в іншому випадку це може призвести до того, що, по-суті, гарне волосся може здаватися жирним або млявим. Деякі лікарі і стилісти рекомендують повністю уникати кондиціонер, так як він містить хімічні речовини, які завдають шкоди і волосся з плином часу стає тонке та ламке. Намагайтесь використовувати шампуні із натуральних інгредієнтів, єдиний їх недолік полягає в тому, що коштують такі шампуні набагато дорожче, ніж звичайні. 

Не зловживайте частим або нечастим миттям голови

Людям із жирною головою потрібно мити волосся часто, навіть щодня, в залежності від кількості масла, яке виробляє шкіра голови. З іншого боку, рекомендується, щоб люди із сухою шкірою через постійне фарбування або інші хімічні пошкодження мили голову рідше. Згідно із китайською медициною тонке, сухе, ламке волосся сигналізує про проблеми із печіною та кровопостачанням шкіри голови, тьмяне волосся свідчить про слабкість в легенях. Зміни в харчуванні теж можуть впливати на рівень жирності чи сухості шкіри голови. 

Уникайте стресовий ситуацій та їжте вівсянку

Високий рівень стресу може призвести до значної втрати волосся через кілька місяців. Тому, очевидно, рекомендується спробувати зменшити щоденні рівні стресу, якщо це можливо (наприклад, за допомогою фізичної активності). У будь-якому випадку, пам'ятайте, що стрес може викликати гормональний дисбаланс, який може проявлятися у втраті волосся. Регулярне вживання вівсянки може допомогти тим, хто страждає від стресу, вівсяні пластівці розслабляють і знижують рівень стресу нашого організму.

Використовуйте натуральні продукти

В Італії прийнято живити шкіру голови оливковою олією, в Колумбії – комбінуючи яйця і авокадо, а стилісти із Канади рекомендують час від часу мити волосся в холодній воді, оскільки гаряча викликає сухість шкіри голови. Ефективним відваром для зміцнення і поживи вашого волосся може стати суміш оливкового масла, лимона і яєчного жовтка. Ці інгредієнти змішують, а потім наносять на шкіру голови і залишають на півгодини. Зелений чай, який містить велику кількість антиоксидантів, що нейтралізують токсини в організмі, також має позитивний вплив при догляді за шкірою, волоссям та здоров'ям шкіри голови.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!