Як вибрати штучну ялинку

Вибір штучних ялинок, представлених виробниками, багатий і різноманітний. Винахідливі дизайнери пропонують не обмежувати свою фантазію, експериментувати із кольором, формою ялинки і фактурою гілок. Серед сліпучого різноманіття ялинок можна знайти класичні зелені і блакитні, с ефектом засніженості, із вмонтованою ілюмінацією, або ж ялинки неприродніх білого чи червоного кольорів. Поглянувши на безліч варіантів оформлення, обирати досить важко, але варто знати кілька важливих деталей, на які потрібно звернути увагу в першу чергу.

На що звернути увагу

Перш за все кожен, хто купує штучну ялинку, обирає її з довгостроковою перспективою використання протягом багатьох років. Обираючи ялинку, потрібно в першу чергу продумати найважливіші деталі: 

  • розмір;
  • матеріал виготовлення;
  • особливості конструкції;
  • стиль оформлення.

Усі ці параметри потрібно врахувати, адже ялинка може бути встановлена в квартирі, у будинку з високими стелями, може бути головною чи додатковою у дитячій кімнаті, або ж може встановлюватися в офісному приміщенні чи магазині.

Обираємо розміри ялинки

В залежності від того де буде розміщена ялинка, варто обирати її розмір. Треба врахувати відстань до стелі, а також загальну вільну площу для розташування пухнастих гілочок. Гілки не повинні торкатися стіни, згинатися, або дряпати будь-які розташовані поруч меблі.

Також варто передбачити наявність місця для зберігання штучного новорічного дерева. Правильне зберігання в сухому чистому місці забезпечить довготривалу експлуатацію ялинки, яка щороку буде тішити своїм бездоганним виглядом.  

Як матеріал впливає на якість і безпечність

Виробники використовують різні матеріали, а подекуди намагаючись знизити собівартість, виготовляють ялинки із легкозаймистих матеріалів, маючих у складі отруйні хімічні речовини. Перш за все варто ознайомитись із сертифікатами якості, а також звернути увагу чи немає неприємного хімічного запаху у ялинки.

Ялинки із пластику, виготовлені методом лиття мають ефектний реалістичний вигляд, коштують найдорожче і мають довготривалий термін використання до 15 років.

Новорічні красуні із ПВХ-волосіні мають природній вигляд, добре зберігаються, мають більш доступну ціну, тому іх можна вважати оптимальнім варіантом співвідношення ціни і якості.

Ялинки із ПВХ-плівки найдешевші, мають привабливий зовнішній вигляд і при дбайливому ставленні зберігатимуться протягом 10 років. Такі моделі часто можуть бути сумнівної якості, тому обов’язково потрібно перевіряти наявність сертифікатів якості.

Якою має бути конструкція

Залежно від типу конструкції можна обрати стовбурну, каркасну чи литу ялинку. Дерево стовбурного типу має розбірний або цілісний стовбур, а також окремі гілки, які потрібно закріпити, аби зібрати конструкцію. Такий варіант швидко збирається і потребує мінімум місця для зберігання. Каркасні ялинки складаються з декількох частин і зазвичай їхня конструкція нагадує парасольку за способом складання. Литі ялинки не розбираються, тому потребують окремого приміщення для зберігання.

Зовнішній вигляд

Стиль оформлення ялинки обирається залежно від дизайну приміщення, власного смаку покупця, а також індивідуальних вподобань. Виробники пропонують безліч варіантів, серед яких варто звернути увагу на темно-зелені, яскраво-зелені і з відтінком блакитної зелені. Також доволі ефектно і привабливо виглядають засніжені гілочки. Для любителів оригінальних і яскравих елементів декору сучасні виробники новорічних ялинок пропонують сині, блакитні, червоні або білі кольори.   

Детальніше на сайті штучних ялинок.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!