Феноменальний світовий рекорд Сергія Найдича на підтримку українців -переселенців

Український яхтсмен Сергій Найдич збирається побити феноменальний світовий рекорд (71 година 30 хвилин без перерви на вінсерфері на воді) на підтримку всіх українців, які переїхали жити на материкову частину нашої країни після анексії Криму, а також наших співвітчизників, які залишили окуповані частини Луганської та Донецької областей.

Після анексії Криму Сергій Найдич переїхав жити до Миколаєва, де останні півроку планомірно готувався до цього найважливішого у своєму житті старту.

Запрошуємо на відкрите тренування Сергія Найдича напередодні старту екстремального марафону «Meest Express – 2016». Тренування відбудеться 2 червня на Київському водному стадіоні (вул. Оболонська набережна, 20). Початок о 14:00.

Також запрошуємо на відкриття екстремального марафону «Meest Express – 2016». Відкриття відбудеться 3 червня на Київському водному стадіоні (вул. Оболонська набережна, 20). Початок о 13:15.

Довідка

3-5 червня на Київському водному стадіоні (вул. Оболонська набережна, 20) володар світового рекорду по тривалості безперервного руху на вітрильній дошці в одному запливі Сергій Найдич в рамках екстремального марафону «Meest Express – 2016» спробує побити свій же занесене в Книгу рекордів Гіннеса досягнення, яке становить 71 годину 30 хвилин. Цей феноменальний рекорд був встановлений Сергієм Найдич в 2003 році в Сімферополі. 13 років по тому Сергій спробує поліпшити своє досягнення на 30 хвилин.

Після анексії Криму Сергій Найдич переїхав жити до Миколаєва, де останні півроку планомірно готувався до цього найважливішого у своєму житті старту.

Своїм рекордом я хочу показати всім українцям, які через виникнення в нашій країні подій були змушені змінити прописку, що навіть в нових умовах потрібно не опускати руки і прагнути до досягнення своїх цілей, – зізнається Сергій Найдич. – Цей рекорд я хочу присвятити всім своїм землякам, які через анексії Криму та військових дій на території Луганської та Донецької областей пройшли такий-же шлях, як і я. Продовжуйте мріяти і копітко працюйте, щоб ваші мрії стали реальністю. Я знаю, що в 62 роки встановити новий рекорд мені буде важче, ніж Володимиру Кличку взяти переконливий реванш в бою проти Тайсона Ф'юрі або збірної України виті з групи на Євро-2016. Але у мене просто немає іншого виходу.

Майбутній марафон цікавий як спортивним, так і соціальним аспектом. У разі встановлення світового досягнення в «Книзі рекордів Гіннесса» з’явиться назва затоки (водойми, річки) і міста, як місця встановлення світового досягнення з марафону у віндсерфінгу.

 «Meest Express – 2016» – це захоплюючий захід, укладає в собі спортивну і людську інтригу, публічно демонструє змагання людського духу зі складними непередбачуваними ситуаціями реального життя, – підкреслив Генеральний директор поштово-логістичного оператора «Meest Express» Юрій Авдиш. – Безперервний заплив на віндсерфері є за своєю суттю стисненим в часі і просторі справжньою пригодою з усіма його складовими: ризиком, мобілізацією резервів, проривом в незвідане, оскільки Сергію Найдич належить перебувати в безперервному русі більше трьох діб, незважаючи на мінливі погодні умови і прогресуюче виснаження організму.

Екстремальний марафон «Meest Express – 2016» буде проводитися за правилами Агентства Гіннесса – після години безперервного руху Сергій Найдич має право на п’ятихвилинну зупинку для відпочинку. Час руху і час паузи можна підсумувати. У запливі Сергій планує безперервно рухатися три години, після чого відпочивати протягом 15 хвилин. У такому безперервному режимі передбачається провести три доби (72 години). Під час відпочинку спортсмен може перебувати на дошці, переходити на шлюпку або виходити на берег.

Рух віндсерфінгіста буде здійснюватися «човниковим» способом уздовж невеликої ділянки берега в створі відеокамери, безперервно фіксує хід запливу.

Нинішнє досягнення по безперервному руху на віндсерфері становить 71 годину 30 хвилин і було встановленого в 2003 році Сергієм Найдич. Сертифікат Агентства Гіннесса виданий 31 березня 2004 року, рекорд опублікований в книзі «Guinness World Records 2005» (стор. 252) і в книзі «Guinness World Records 2006»(стор. 202).

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!