Факти, які Ви повинні знати про батьківство

Життя – це прекрасне благословення. І новина про швидке народження дитини є однією з найщасливіших у житті людини. І більшість чоловіків вважають саме так. В той момент як Ви почуєте, що Ваша жінка вагітна, Ви вже можете почути дитячий сміх. Ваше життя повністю змінюється. Ви починаєте вивчати ази батьківства і збираєте поради від близьких. Незважаючи на всі ці рекомендації експертів по батьківству як і раніше буде багато речей про які Ви не будете знати, поки самі не відчуєте їх самостійно.

Ось кілька речей, які Ви повинні знати перш, ніж станете батьком:

1. Ви думаєте, що ви знаєте як піклуватися про дитину; Це не так

Ви, звичайно, можете отримати певну підготовку в догляді за дитиною до її народження, але це тільки початкові знання. Коли постане питання про турботу за народженою дитиною, все стає набагато складніше. Ви з часом навчитеся всьому, в тому числі змінювати пелюшки і підгузники в будь-який час доби.

2. Сон буде розкішшю для Вас

Перший час після народження дитини Ви не зможете нормально виспатися, тому як дитина просить уваги завжди, незалежно від часу дня і ночі. Приготуйтеся і запасіться терпінням.

3. Ви повинні пожертвувати багатьма речами

Вам доведеться піти на жертви і попрощатися з деякими речами після народження дитини. Галасливі вечірки і романтичні ночі, повинні будуть залишитися в минулому. Вам доведеться вибирати нові пріоритети для себе. Вам доведеться змінити свій щоденний графік, обмежити ваше соціальне життя.

4. Секс з вашим партнером буде тільки предметом обговорення перший час після вагітності

На відміну від днів до народження Вашої дитини, після її народження доведеться перший час утримуватися. Приготуйтеся до цього періоду, який триватиме щонайменше шість місяців.

5. Ви можете стати трохи більш емоційним, ніж були раніше

Ви можете бути найнеемоційнішою людиною в світі, але один погляд Вашої дитини буде здатний розплавити Вас зсередини.

6. Ваші цілі в житті зміняться

До народження дитини Ваші цілі в житті можуть бути різноманітні. Але після народження малюка, Ви будете думати, як надати йому все найкраще і забезпечити його всім необхідним.

7. Будьте готові розважати малюка

Ви повинні бути цікавим. Завжди мати в арсеналі пару історій або казок на ніч. Ви можете бути повільним і нудним до народження малюка, але після цього Ви просто зобов'язані стати найактивнішим для своєї дитини.

8. Тепер Ви не один

До народження Вашої дитини Ви могли любити бути одним. Робити речі, які подобалися б тільки Вам. Це нормально для більшості хлопців. Але після народження дитини бути егоїстом не вийде. Потрібно буде допомагати і мамі дитини і малюкові 24 години на добу.

9. Увесь труд винагородяться

Батьківство – це зовсім непросто. Це буде дійсно складно. Але кожна праця завжди добре винагороджується. Ваша самооцінка буде рости, знаючи, що Ви і Ваша половинка змогли поліпшити цей світ новою цікавою особистістю.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!