Ефірні олії, про які треба знати кожному

Ефірна олія – ​​ефективний засіб попередження безлічі недуг. Про них сьогодні не чула тільки зовсім обмежена в інформації людина. Видів і варіантів маса, але є кілька масел, які рекомендують мати в наявності навіть якщо немає захоплення ними. Це свого роду ароматна аптечка, яка сприятиме зміцненню здоров'я і допоможе впоратися з різними недугами і передумовами до них.

1. Олія лаванди

Це свого роду рятувальник від різноманітних дрібних травм, побутових опіків і порізів. Відмінно знімає запалення шкірного покриву, особливо локальне, таке як висип або прищі. Запах лаванди діє заспокійливо на нерви, в разі якщо людина перезбуджена, стане відмінним заспокійливим. Відмінно діє на волосся, додаючи йому слухняності і легкості, а також береже від негативного впливу фена і всіляких засобів укладання.

2. Лимонна олія

Як і сам лимон, олія, вироблена на його основі, в першу чергу – відмінні ліки. Але якщо сам плід застосовують переважно від застуди і при нестачі вітаміну С, то використання олії – відмінний спосіб очистити печінку і кров. Ця ароматична олія сприяє відновленню працездатності. Незамінний помічник у догляді за нігтьовими пластинами і руками в цілому.

3. Чайне дерево

При різних запальних процесах люди відразу кидаються в аптеку і витрачають масу коштів для боротьби з інфекціями. А між тим, олія чайного дерева здатна вберегти від інфекційних запалень, відмінно загоює і сприяє полегшенню стану при різноманітних захворюваннях. Її також використовують для знезараження білизни та предметів особистого вжитку.

4. Олія іланг-іланг

Ця екзотична олія і застосовується досить в цікавій сфері. Олія вважається жіночою, сприяє розкриттю сексуальності, надає відчуття загадковості. Корисна для всього організму людини, вона в першу чергу підсилює потяг.

5. Олія герані

Герань має специфічний аромат і в зв'язку з цим до неї мають вельми неоднозначне ставлення. А між тим, олія герані неперевершений засіб для боротьби з порушенням гормональної системи, особливо у жінок. Відмінне рішення для відновлення після захворювань ЛОР системи, та й боротьби із її захворюваннями.

6. Олія м'яти

При сильних перевантаженнях або небезпеці виникнення депресії відмінним варіантом стане м'ятна олія. М'ята завжди діє заспокійливо. Її аромат дозволяє позбутися від головного болю і тяжкості.

Про ефірні олії можна писати нескінченно, варіантів більше трьохсот на будь-який смак. Застосування олії обмежується лише схильністю до алергії, в іншому справа смаку і переваг.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!