Цікаві місця Пекіну (Китай)

Офіційно в Північній столиці зареєстровано 7309 найдавніших пам'яток історії. Щоб оглянути всі його пам'ятки не вистачить і місяця. Пізнавальні екскурсії найцікавішими місцями допоможуть перейнятися духом міста, дізнатися більше про історію та культуру китайців. А ми ж підкажемо Вам деякі місця, які варто відвідати будучи у Пекіні.

Площа Тяньаньмень

Знайомство з Пекіном гіди радять почати саме з Тяньаньмень. Тут розташовані десятки пам'ятників, які познайомлять туристів з культурою і минулим місцевого народу. Щодня тут збираються глядачі, які бажають побачити зачаровуючий ритуал підняття національного прапора Китаю. Цій традиції вже дуже багато років, проте вона не перестає викликати трепет у серцях жителів Пекіна.

Площа має величезний розмір. Тут проходять найважливіші заходи, постійного прогулюються гості міста, запускають повітряних зміїв і фотографуються на тлі пам'яток архітектури. На площі Таньаньмень розмістився Музей Революції, Оперний театр, будівля Народного зібрання, Історичний музей. Тут можна провести весь день, милуючись визначними місцями.

Музей стародавніх монет

У сторожовій вежі часів середньовіччя Deshengmen розташований справжній рай для нумізматів – Музей стародавніх монет. Висота ключової культурно-історичної реліквії 32 метра, це одна з двох веж, які охороняли вхід у внутрішнє місто за часів правління династії Мін.
У музеї регулярно проводяться тематичні виставки. Основна експозиція складається з близько тисячі монет і купюр, які збереглися з давнини, так і сучасних зразків валюти Китаю.

Штаб-квартира CCTV

Одним з найбільш примітних хмарочосів Китаю є будівля Китайського центрального телебачення. Її будівництво тривало близько 5 років. В результаті була зведена конструкція в 54 поверхів, загальна висота якої склала 234 метри. Місцеві жителі ласкаво називають будівлю "штанами". Вона приваблива не тільки оригінальністю будови, але і з інженерної точки зору. Конструкція являє собою єдине ціле, тому дуже надійна, що особливо важливо в районі з підвищеною сейсмічною активністю.

Заборонене місто

Багато туристів прибувають до Пекіна спеціально, щоб відвідати найбільший палацовий комплекс в світі. На думку древніх астрономів, резиденція китайських імператорів побудована прямо в центрі земної кулі.

Щоб пройти в місто, потрібно пройти через 3 воріт: Тяньаньмень, Дуаньмень, Умень. Раніше простим людям і іноземцям ніколи не було дозволено переступати поріг оселі правлячого імператора. За це порушника чекала смертна кара.

Внутрішнє оздоблення та зовнішнє оформлення комплексу повністю відповідає філософії і релігійними принципами Китаю. Усі будівлі витончені і красиві, на території можна побачити старовинні альтанки, павільйони, сади і озера, а в магазинчиках туристам пропонують унікальні сувеніри, яких не знайти більше ні в одній крамниці міста.

Писати про пам'ятки Пекіну можна декілька днів поспіль, та всеодно ніщо так не передасть красу міста, як можливість побачити його на власні очі. Тож, якщо у Вас є така можливість обов'язково неї скористайтеся!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!