Цікаві факти про секс

Про секс говорять і пишуть дуже багато, але по суті всі вже все і так знають. Але як виявилося, що є незвичайні факти про секс, про які багато хто не чув. У різних книгах, на багатьох форумах написано багато цікавого, але в цій статті ми розповімо не про людські фактори, а тільки те, що стосується тваринного світу. 

У статті зібрано 15 найдивовижніших фактів, хоча насправді їх налічується більше 100

Всі знають, що самка богомола відкушує своєму самцеві голову, але чому Виявляється, що без цього у самця не працює статевий орган, щоб його запустити потрібно відкусити голову, і вже тоді приступати до справи.

 • Люди займаються сексом заради задоволення, а скільки на вашу думку тварин, які теж роблять це заради задоволення? Тварин дуже мало, і це дельфіни, інші просто займаються сексом, тому що так закладено природою.
 • Зараз кожен чоловік позаздрить щуреві, адже тільки щури займаються сексом так швидко, за хвилину вони можуть зробити це 2 рази, тобто 122 рази на годину, це дуже багато, як для такої маленької тварини.
 • Орли можуть займатися сексом під час польоту, але це дуже екстремально, адже найчастіше вони обидва падають.
 • А зараз позаздрять жінки свині, адже у неї найдовший оргазм, триває до 30 хвилин, в той час як у жінок він триває всього лише пару секунд.
 • Судячи з усього треба заздрити всім тваринам, виявляється леви займаються сексом до 50 разів на день, багато людей ледве один раз витримують, а тут 50 разів.

 • Серед людей у ​​афроамериканських хлопців найбільший член, що стосується тварин, так найбільший пеніс вважається у китів, він досягає трьох метрового розміру. Так що афроамериканці нервово курять в стороні.
 • Самка павука Чорна вдова з'їдає свого самця для того, щоб він служив кормом для дітей, тобто виходить, що діти будуть харчуватися татом, або те що тато пожертвував своїм життям заради дітей.
 • Пощастило і восьминогам, після зносин з самкою, самець залишає свій член в самиці. Він сильно не сумує, адже новий скоро відросте.

 • Що стосується щипавок, то у самців взагалі два пеніса, все із-за того, що вони дуже крихкі, і можуть легко зламатися, тому вони народжуються відразу з запасним.
 • Деякі види риб і бджіл під час зносин можуть змінити свою стать, таке може статися під час різкого потепління.
 • А ось хто самий ледачий, так це тля. Вони взагалі не займаються сексом, це єдиний вид, який саморозмножується шляхом клонування. Хоча іноді, раз на рік вони можуть зайнятися сексом, тільки для того, щоб отримати необхідні бактерії, які передаються статевим шляхом.
 • Серед тварин існують і любителі попити сперму, такою справою займається "квасолева зерновка", сперма самця служить диво зіллям, яка допомагає заплідненню.
 • Найскладнішими сексуальними стосунками володіє черв'як Ехіур. Після того, як личинка прилаштовується до самки хробака, вона, тобто самка поливає личинку бонелоіном, ця речовина знаходиться в ній, і після цього з личинки виходить маленький самець. Після чого він сам, добровільно заповзає їй у рот і через весь організм потрапляє в матку і запліднює яйцеклітину. Могли б вибрати шлях по легше…
 • Існують і хитрі тварини, які не займаються сексом. До таких тварин відноситься коловратка класу Bdelloidea. Вони вважаються розумними тваринами, адже для того, щоб їх не знайшли шкідники, вони висушують свої тіла на сонці, потім вони стають легкими і завдяки вітру їх забирає в нове місце проживання, де вони знову продовжують жити без сексу.

Тваринний світ дуже дивний, сподіваюся ви в цьому переконалися, коли прочитали статтю.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!