Цікаві факти про секс: ви здивуєтеся, але це правда

Навряд чи про це знаєте ви, а от американцям це добре відомо. Вільям Мастерс і Вірджинія Джонсон в 50-60х роках минулого століття провели ряд новаторських досліджень у галузі вивчення людської сексуальності, причому отримані результати виявилися настільки цікавими, що майже через півстоліття за мотивами отриманих фактів про секс зняли цілий серіал. Наприкінці минулого вересня відомий американський канал Showtime запустив серіал «Повелителі сексу» («Masters of Sex») за мотивами тих самих досліджень.

Такі факти про секс ви ще не знали! Неповнолітніх і вразливих прошу перейти до розділу «Тварини» на нашому сайті =)

Факт 1

Фази місяця впливають на здатність до запліднення. Багато століть тому, до масштабного використання електричного світла, менструація у жінок відбувалася ближче до молодика (тобто часу найтемніших ночей), а овуляція – ближче до повні (коли світло). Зараз же, коли ми оточені штучним світлом, зв'язок жінки з природою ослаб. І все ж деякі пари успішно практикують, пардон, «лунацепцію» (lunaception) – контрацепцію на основі фаз місяця.

Факт 2

Жінка може завагітніти навіть після 5-8 днів після сексу. Дослідження показали, що деякі сперматозоїди можуть жити до 5-8 днів, перш ніж вони запліднять яйцеклітину.

Факт 3

Носіння високих каблуків може негативно впливати на жіночий оргазм. Необхідність балансувати на високих підборах призводить до частого напруження м'язів тазу, яке зберігається навіть тоді, коли жінка знімає туфлі. Тим самим процес переходу з розслабленого стану в збуджений значно коротшає. Вчений Фромберг проводить просту аналогію: «Можна уявити процес досягнення оргазму як заповнення шкали від 0 до 100%. Без всякого сексу, просто від носіння каблуків ви пройдете 90 поділок цієї шкали (і при цьому нічого приємного не відчуєте), а на частку оргазму залишиться лише 10% відчуттів ».

Факт 4

Оргазми сприятливо впливають на креативність. Дослідження показали, що оргазм здатний підвищити продуктивність, впевненість і творчі здібності жінки. При цьому вірно і зворотне – креативним, схильним до нешаблонного мислення жінкам простіше досягти оргазму.

Факт 5

Сидіння на стільці може бути дуже збудливим. Певне положення тіла може призвести до подразнення нервів, що знаходяться в районі м'якого місця, які, у свою чергу, передають збудження до статевих органів. Таким чином, сидячи в певній позі на стільці певної форми, ви можете збудитися, не докладаючи особливих зусиль. На жаль, докладні параметри стільця і пози дослідники не повідомляють.

… Але це може і послабити сексуальний потяг. З іншого боку, пасивне сидіння на стільці протягом більшої частини дня призводить до небажаного скорочення м'язів тазу і поясниці, що мають прямий вплив на якість оргазму.

Факт 6

Пульсації, які жінка відчуває під час оргазму, насправді є спробами матки зібрати всю сперму. Круглі зв'язки на внутрішніх кінцях статевих губ «розгойдують матку під час оргазму взад-вперед таким чином, що шийка матки буквально закачує сперму всередину, що, безсумнівно, збільшує ймовірність завагітніти» – говорить Фромберг.

Факт 7

Чим більше тіло потребує рідини, тим слабшими будуть ваші оргазми. Пийте воду більше і частіше – зрештою, ваш організм складається в основному з води.

Факт 8

Всі жінки можуть досягти оргазму. Практично жодна жінка (за винятком мають генетичні патології) не народжується без здатності з певного віку відчувати оргазм. «Всі жінки запрограмовані на оргазм, але не кожна знає, як використовувати цей механізм», – пояснює Фромберг. Будь-які проблеми – в голові, а не в тілі.

Що я можу сказати? Є одне найефективніший протизаплідний засіб, для застосування якого не потрібно морочитися ні з таблетками, ні з фазами місяця, ні з іншими хитрощами. Це слово «НІ».

А взагалі, кохайте і будьте коханими і описані вище факти про секс нехай зроблять ваше життя більш чуттєвим!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!