Цікаві факти про секс для жінок

На перший погляд можна подумати, що це дрібниці, не варті уваги. І даремно! Саме від таких "дрібниць" може залежати якість сексуального життя, гармонія інтимного світу. Найбільш цікаві факти про секс дають можливість подивитися на себе і партнера іншими очима.

Отож, що варто знати жінкам про секс:

1. Жінка може підібрати позицію, при якій її оргазм настане швидше і простіше. Зовсім не означає, що на цьому можна зупинятися і припиняти подальші експерименти. Але знати безпрограшний варіант потрібно в будь-якому випадку. Слід запам'ятовувати відчуття, виділяти, в якому становищі вони глибші і потужніші.

2. Безпрограшна позиція може змінитися. Протягом життя змінюються емоційні потреби, фізична форма і чутливість. Тому слід спостерігати за змінами відчуттів і не думати, що щось "не так". Необхідно просто знайти нові положення, коли знову і з колишньою силою вийде відчути оргазм.

3. Не просто так існують сексуальні кліше. Вони досить поширені, і, якщо хочеться нових відчуттів, можна замовити номер у готелі, провести вечір удвох, прийняти ванну з піною і запалити свічки. Це хоч і банально, але ефективно!

4. Необхідно розмовляти з чоловіком. Про секс з чоловіком говорити непросто, але чи декілька хвилин збентеження не варті того, щоб твої таємні бажання нарешті справдилися? Чоловік не завжди може здогадатися про твої бажання.

5. Краще планувати секс, ніж займатися ним спонтанно. Адже передчуття завжди творили дива. Радимо подумати про це, а краще – спробувати. Подражнити чоловіка розмовами про майбутній секс, пофантазуйте, підготуйся морально. І тоді секс буде незабутній.

6. Жінка повинна налаштуватися на секс. Весь день багатьом потрібно твою увагу: дітям, колегам, начальству на роботі. Неможливо в одну мить з матері сімейства і працюючої жінки перетворитися на сексуальну барбі. Потрібен відпочинок!

7. Після сексу необхідно знайти в собі сили піднятися і сходити в туалет. Це у багато разів знизить ризик виникнення інфекцій, навіть якщо у тебе постійний партнер.

8. Чоловік вже спить, коли ти повертаєшся з ванної. Під час сексуальної близькості м'язи чоловіки напружені, а після сім'явиверження вони моментально розслабляються, і в кров надходить велика кількість гормонів, що відповідають за сон. Чоловік засинає мимоволі, і зробити з цим нічого не може.

9. Міняти методи контрацепції. Їх слід міняти два рази в житті. Перший раз при появі постійного партнера, другий – після народження дитини. Цього вимагає зміна гормонального фону і комплекції.

10. Під час сексу не повинно бути боляче. Дискомфорт під час статевого акту не повинен турбувати. Але, якщо біль досить часта, необхідна консультація лікаря. Такі симптоми можуть бути жіночою хворобою.

11. Буває, що швидкий секс є кращим варіантом. Тривале очікування всепоглинаючої пристрасті, що накрила вас з чоловіком в один прекрасний момент, не повинна тривати довго. Відмовся від завищених очікувань, і тоді тіло віддячить тобі.

12. Коли дуже хочеться спати. Сильне бажання поспати не означає, що відносини вичерпані. Це нормально! Але потрібно постаратися, щоб партнер теж сприймав це адекватно.

13. Секс для чоловіка є способом вираження почуттів. Не кожному чоловікові дано висловити словами почуття великої любові, тому не слід на нього ображатися через це.

14. Іноді немає нічого ганебного в тому, щоб тільки брати. Тобі подобається приносити задоволення коханому, і йому приємно усвідомлювати, що він може звести тебе з розуму. Бери і не вини себе.

15. З роками якість сексу стає краща. Можливо, це залежить від накопиченого досвіду, можливо завдяки гормональним змінам. Можливо від розуміння себе і партнера. Багато жінок зізнаються, що відчули справжній оргазм тільки після сорока. А чоловіки з роками стають уважнішими, дбайливішими і краще контролюють себе в сексі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!