Цікаві факти про iPhone

Багато користувачів iPhone не цікавляться ні історією створення даного апарату, планами про його початковий задум, чи чимось іншим, не пов'язаним з продуктивністю, виходом нових оновлень операційної системи або нових додатків та ігор. А адже з цим смартфоном пов'язано так багато цікавих фактів! 

Ось деякі з них:

Спочатку iPhone планувався як проект iPad. Стів Джобс почав роботу над планшетом, у якого б не було кнопок, а набір тексту здійснювався безпосередньо з мультитач-екрану. Побачивши в дії свою задумку, Стів вирішив призупинити роботу над створенням планшета і взявся за випуск смартфона.

На початку iPhone було два. Права на торгову марку iPhone належали зовсім іншій компанії, але Apple, не дивлячись на це, випустила свій перший смартфон під тим же ім'ям. Суперечка між Apple і іншою компанією було мирно залагоджено, підписано контракт про співпрацю, але, з тих пір, співпраця ніяк не проявилося.

Для iPhone процесори виготовляє Samsung. І цей факт просто має місце бути. Так, Apple і Samsung – конкуренти, але це ніяк не заважає їм вести здорове співробітництво в тих місцях, де Apple поки показує слабину.

9:41 – єдиний час для всіх iPhone. На всіх рекламних плакатах, у всіх рекламних роликах всіх моделей iPhone на дисплеї смартфона завжди показано один і той же час – 9:41. Пояснення цього факту досить цікаве. Презентація триватиме 40 хвилин, а педантичні Apple, показуючи слайд зі своїм смартфоном, виставили на ньому такий час, щоб воно збігалося з реальним часом проведення презентації. З цього можна зробити висновок, що всі презентації проводяться в дев'ять ранку.

Вже більше 800 млн. чоловік стали щасливими власниками iPhone. Так, iPhone має шалену популярність, але хто ж міг подумати, що вона настільки велика. Це ж майже 11% від усього населення нашої планети, а це досить багато. І якщо порахувати, то щомісяця компанія продавала близько восьми мільйонів iPhone в місяць!

Звичайно, знати всю історію створення улюбленої марки телефону не треба, не треба, так само, знати всі факти, дати і події, пов'язані з ним. Але іноді така інформація дозволяє побачити в простій коробочці, набиту всілякими технологіями, щось більше, ніж просто засіб зв'язку і модний аксесуар. Це дозволяє побачити сенс в тому, що ви зараз тримаєте в руках, зрозуміти, що це те, у що вклали душу кілька десятків людей.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!