Чому і з ким зраджують чоловіки?

"Чому чоловіки зраджують?" – ось, напевно, головне питання, яке мучить більшу частину жіночого населення планети. Що чоловіками керує? Невже немає прийому, який укладе їх полігамність на лопатки? І навіщо вони ризикують своїми відносинами, сім'єю заради зв'язків на стороні?

зрада3

Гері Ньюман – один з найбільш успішних американських психологів, який спеціалізується на шлюбних консультаціях. Велика частина його справ заснована на чоловічих зрадах: Гері намагається вирішити наслідки емоційної катастрофи, яка часто стає могильним каменем будь-якого шлюбу. За двадцять років роботи психолог встиг зібрати цілу колекцію чоловічих зрад – а заодно, Гері Ньюман зумів розкрити основну причину, по якій хлопці взагалі вирішуються на цю сумнівну авантюру.

Основні причини і можливості зради чоловіків:

Друзі друзів (77%)

Звучить, звичайно, не дуже обнадійливо – але коханку Ваш обранець знайде, швидше за все, в колі найближчих друзів. Випадкові знайомства дуже рідко призводять до інтимного зв'язку, а ось провірені дружні стосунки з симпатичною дівчиною – цілком.

Емоційна холодність (48%)

Прагнення до зради, засноване тільки на бажанні сексу – абсолютний міф. Насправді, дуже багато хлопців шукають на стороні не тільки нові фізичні відчуття, а й емоційну близькість. У довгострокових відносинах партнерка починає ставитися до досягнень чоловіка як до природного ходу речей. Нова ж дівчина здатна подарувати чоловікові давно забуту подяку.

Почуття провини (68%)

зрада1

Чоловік, що піддався спокусі, буде відчувати почуття провини – але не кожен. Більш того: результати статистичного дослідження показують, що понад дві третини зрадників ніколи не думали, що можуть виявитися в цій непривабливій ролі. Такий крок ставить під удар будь-які відносини, оскільки постійна вина, яка тяжіє над чоловіком, не дасть розвиватися йому в нормальному темпі.

Робочі відносини (40%)

зрада2

Статистика стверджує, що переважна більшість зрадників знаходить свою нову пасію на роботі. Тут спрацьовують одразу кілька критеріїв: спільна справа, де чоловік може показати себе у вигідному світлі, щільне спілкування на постійній основі і прагнення продемонструвати свій статус всім іншим самцям в колективі.

Фізична краса (12%)

Дуже небагато чоловіків вирішуються на зраду тільки тому, що вважають нову партнерку більш привабливою. Іншими словами, людина не біжить за наддосконалим сексом – тим більше, що достатній досвід показує тотальну безглуздість цієї затії. Чоловікові набагато важливіший емоційний зв'язок!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!