Автомобілі, виготовлені в одному екземплярі

Maybach Exelero

Автомобіль був розроблений в 2005 році для використання високошвидкісних шин і грунтувався на платформі лімузина Maybach 57. Це не перший випадок, коли Fulda об'єдналися з брендом Maybach, і не перший раз, коли виробник шин обзавівся моделлю для їх демонстрації.{C} Унікальний екземпляр моделі F12 berlinetta – TRS – постав перед публікою під час щорічного туру Ferrari Cavalcade. Автомобіль був побудований на замовлення неназваного клієнта і обійшовся йому, за неофіційними даними, в $ 4,2 мільйона.

McLaren X1

2

Всього на розробку автомобіля пішло близько 3 років, 1,5 року з яких було витрачено на створення дизайну. Відзначимо, що зовнішній вигляд автомобіля McLaren створювався стажером британської компанії Хогом Ео. В основу новинки лягла модель McLaren MP4-12C. X1 вийшов на 109 мм довше і 188 мм ширше свого донора. При цьому висота і маса не змінилися. 3,8-літровий твін-турбо мотор також залишився колишній.

Porsche Panamericana – Concept 1989 отримав своє ім'я на честь мексиканських гонок Carrera Panamericana, де в п'ятдесятих настільки тріумфально виступили Porsche 550 RS Spyder, проте з цими гонками його нічого, крім назви, не пов'язуває.

3 

Зовні авто виглядає набагато агресивнішим за своїх сучасників: витягнуті і різко окреслені колісні арки, велика кількість кривих ліній, що обриваються у найнесподіваніших місцях і гострих краях. Кузов виготовлений в стилі «тарга» – дах із заднім склом знімаються. Замість сталі та алюмінію автомобіль міг похвалитися вуглецевим скловолокном, яке прийшло до автомобілебудування з авіації, тому в 90-і Panamericana можна було сміливо назвати і технологічним автомобілем.

Ford GT90 – Вперше показаний на Автомобільній виставці в Детройті в 1995 році під девізом «Неперевершений суперавтомобіль»

4

Середньомоторний автомобіль, виконаний в яскравому стилі «New Edge», був побудований за шість місяців невеликою командою, котра черпала натхнення в знаменитому гоночному автомобілі 60-х років – Ford GT40.

Rolls-Royce Pininfarina Hyperion – кабріолет, який увійшов до списку «найкрутіших автомобілів, про які ви ніколи не чули». У 2008 році Rolls-Royce Pininfarina Hyperion замовив колекціонер Роланд Холл з Великобританії за ціною € 4,5 мільйона.

5

Доведенням Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe займався SPD (Special Project Division) – спецпідрозділ ательє Pininfarina, яке славиться на нереальному подорожчанні і без того недешевих машин. Дизайн натхненний шикарними кабріолетами Rolls-Royce 30-х рр.

Cadillac Cien

6

При створенні суперкара Cadillac Cien основний упор був спрямований на досягнення аеродинамічної ефективності з охороною наступності класичних рис зовнішнього вигляду. У передній частині автомобіля трапецієподібні повітрозабірники об'єднані в решітку радіатора, що має форму щита, що включає в себе центрально розташовану емблему.

Peugeot Onyx

Concept car Peugeot ONYX

Так як цей концепт має спортивний характер, то підвіска його зроблена на подвійних поперечних важелях. Розмір покришок теж вражає, а це 20-дюймові диски з покришками таких розмірів: ззаду – 345/30, спереду – 275/30. Кузов суперкара Peugeot Onyx Concept частково складається з спеціально обробленої міді.

Mercedes-Benz GWA 300 SLC – Невідома особа зі Східної Європи замовила в ательє Gullwing America спроектувати репліку легендарного 300 SC 1955 на базі сучасного суперкара Mercedes SLS AMG.

8

Оновлений родстер отримає лише видозмінений кузов свого попередника. Ходова частина і елементи інтер'єру перекочують з більш сучасного SLS AMG. Дітище Gullwing America обзаведеться обвісом ручної роботи, виконаним в стилі класичного кабріолета від Mercedes.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!