Найбільший сендвіч в світі

Найбільший сендвіч в світі

Іноземних робітників, руками яких в Дубаї були втілені проекти, що побили багато світових рекордів в області будівництва, нагодували найдовшим в світі сендвічем, виготовленим в дубайському торгівельному центрі Dubai Outlet Mall..

Для приготування гігантського сендвіча довжиною 2667 метрів було потрібно 550 кілограмів сирного спреда і близько 1,5 тонни помідорів, огірків і оливок.

Над його створенням працювали 250 волонтерів Червоного Хреста і Червоного Напівмісяця ОАЕ протягом трьох годин.
“Ми зіткнулися з тим, що нам не вистачило оливок через те, що волонтери дуже щедро їх додавали в начинку, і нам довелося замовити додаткову партію”, – розповів після завершення акції один з її організаторів керівник Kraft Foods в країнах Близького Сходу і Африки Вішал Тікку.

Після того, як представники Книги рекордів Гіннесу зафіксували новий рекорд, сендвіч розрізали на частини, упакували в коробки і разом з іншими пригощаннями відправили на початок обідньої перерви всім робітникам, що проживають в будівельних таборах Емірату.

Спроба приготувати найбільший в світі сендвіч робиться не вперше. Попередній рекорд був встановлений в кафе Wild Woody”s Chill and Grill в американському місті Роузвілль (Мічіган, США) 17 березня 2005 року. Довжина приготованого там сендвіча склала 2 тисячі метрів, а вага – 2467,5 кілограма.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!