Flyboard — літаючий апарат з Франції

Flyboard — літаючий апарат з Франції

На ринку засобів для активного відпочинку знову ажіотаж. Французи вирішили поповнити цей сегмент екзотичним літаючим пристроєм. Вони цього сезону пропонують покупцям комплект, який здатний перетворити рядовий водометний мотоцикл на базу для ранця, що літає, на реактивній тязі. Винайшов його Френкі Запата (Franky Zapata) і компанія Zapata Racing, що належить йому (виробництво водних мотоциклів). І ось зараз вони провели презентацію свого нового і вельми незвичайного продукту — реактивного ранця Flyboard.
Flyboard піднімається в повітря на чотирьох струменях води — два струмені, що несуть, платформа викидає з-під ніг пілота, і два струмені, що управляють, викидаються з-під рук.
Власне ідея польоту на водяних струменях не нова. Але в попередніх конструкціях реактивний насос завжди був розташований в спеціально спроектованому для цих цілей човні.
Френкі Запата відшукав цікавіше рішення даної задачі. Flyboard розрахований на підключення до водометного двигуна звичайних водних мотоциклів (головна умова підключення наявність мотора з потужністю, яка перевищує 100 л.с.). Реактивний ранець приєднаний до 9-метрового товстого шланга і до водного скутера. Відповідно обмеження по висоті підйому — дев’ять метрів.

Flyboard — літаючий апарат з Франції

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!