Які рукотворні об’єкти на Землі видно з космосу?

Довгий час вважалося, що єдиний рукотворний об’єкт на нашій планеті, який видно з космосу – це Велика китайська стіна. Ще б! Здавалося б, стіну протяжністю 8850 кілометрів не так просто втратити з виду. Але коли знімки з супутників стали доступні всім (наприклад, Google Earth), стало ясно, що Велику китайську стіну з космосу, звичайно, видно, але не дуже добре. Зрозуміти, що це стіна, а не річка або дорога, досить складно.

Китай. Та сама Велика китайська стіна, про яку в школі нам говорили, що це єдиний рукотворний об’єкт на Землі, який видно з космосу. Фото з ​​космосу, з висоти пташиного польоту і з самої стіни.

Які рукотворні об'єкти на Землі видно з космосу?

З розвитком сервісів , заснованих на знімках Землі з супутників , стало зрозуміло , що на нашій планеті все ж є рукотворні об’єкти , які непогано видно з космосу , і складно сказати , що подумають про нас представники інших цивілізацій , глянувши на них з висоти . При цьому в часи розвитку Інтернету , коли реальністю стає все , що з’являється в мережі , складно стверджувати , що й подібні об’єкти – не вигадка і не міф , наприклад , сфабрикований веселуна з Google. Тим не менш, ми підібрали три найцікавіших об’єкта , які, як стверджують знаючі люди , існують насправді і дійсно видно з космосу .

Італія . Гігантський рожевий кролик. В італійських Альпах неподалік від містечка Арестіна лежить 60 -метровий в’язаний кролик , зроблений з природних матеріалів. Це своєрідна художньо – екологічна акція. За легендою тварина впала з великої висоти і розбилося. Матеріали , з яких зроблений кролик , повинні повністю розкластися до 2025 року .

Які рукотворні об'єкти на Землі видно з космосу?

Росія. У Курганській області недалеко від кордону з Казахстаном ще за часів Радянського союзу до сторіччя Леніна були висаджені дерева. Нічим не приваблива акція, якби не спосіб посадки: лісосмуга зроблена таким чином, щоб зверху можна було прочитати фразу «Леніну 100 років». Висота кожної букви 80 метрів, довжина всієї написи 600 метрів.

Які рукотворні об'єкти на Землі видно з космосу?

Бразилія. У бразильському містечку Іаканга, що в штаті Сан-Паулу, знаходиться 140-метрове озеро у формі людини, зроблене людьми нібито для захисту від вирубки прилеглих зелених насаджень.

Які рукотворні об'єкти на Землі видно з космосу?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!