Як часто ми зустрічаємо навколо щось цікаве?

Власне, спершу варто зробити невеличкий поділ – розділити людей на дві категорії: які вважають, що це питання очевидне і цікаве можна зустріти на кожному кроці, і на тиї, які вважають, що щось вартісне знайти досить важко і доступне воно лише обраним.

Швидше за все мають рацію другі, оскільки й справді для того, щоб бачити і зауважувати дивовижні речі або події необхідно мати певне чуття або ж почуття – ним може виявитись і почуття гумору. Це можна назвати «почуття цікавого». Ті, у кого воно є, зауважує все навколо, аналізує і сприймає як належне, а ті, кому цього не дано, живуть в деякій мірі нецікавим життям. Люди з вище названим «почуттям» часто й самі є генераторами або ж магнітами різних подій, які дивують інших і, ставши очевидцями, або, навіть, учасниками, потім готові ділитися з оточуючими.

Інтернет – це таке середовище, де весь час доводиться розважати, дивувати чи інтригувати – це потрібно для того, щоб відвідувач не втратив інтересу до сторінок сайту. Користувача доводиться весь час затримувати, пропонуючи все нові і нові цікавинки. Для цього навіть є спеціальні сайти, де збирають чимало дивовижних фактів чи оригінальну інформацію, яку, звичайно ж, прості люди (ті, хто у другій групі) сприймають з величезним ентузіазмом.

Навколо багато цікавого і це добре, бо людям потрібно час від часу дивуватися, але з іншого боку дуже багато інформації кочує з одного мас-медіа до іншого. Це, звичайно, не шкодить, але іноді засмічує розум користувача, у якого часом буває достатньо мало часу. Однак, якби не було, копіюючи і поширюючи інформацію люди таким чином популяризують те, що могло б «припадати пилюкою» на полицях. Отже, кожен отримує своє, і головне, щоб всі були задоволені, а дуже цікавої інформації вистачить і на наше, і на наступні століття. А от, до речі, мені дуже цікаво, що може здивувати людей майбутнього? Можливо і ми так само можемо з подивом читати цікаві історичні факти так, як це буде робити хтось інший через багато років)) 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!