8 захоплюючих фактів про жіночі груди

Жіночі груди можна по праву назвати найсексуальнішою частиною тіла, якою захоплюються чоловіки, і яку так пестять і плекають жінки. З самого раннього віку дівчатка мріють про свій перший бюстгальтер, і підкладають в нього все що завгодно, від шкарпеток до вати, щоб здавалося, що груди у них виросли. 

Здається начебто про груди нічого цікавого розповісти не вийде, адже про них і так давно все відомо, але насправді існує безліч фактів, про які раніше ви навіть не здогадувалися. Частину з них ми представимо в нашій статті.

Груди несиметричні

Багато чоловіків часто називають груди своїх партнерок близнючками, але це не зовсім правильно, адже жіночі груди дійсно сестри, але далеко не близнюки. Навіть ідеальні жіночі груди завжди відрізняються за формою і розміром, а іноді навіть і за ступенем пружності. У більшості випадків ліва грудь у дівчат має більший розмір, ніж права. Однак з боку це практично непомітно.

Середній розмір грудей

Пишні жіночі груди п'ятого розміру завжди вважають розкішшю, проте саме цей розмір, або розмір DD, як його маркують в Європі, є найпоширенішим в світі. Згідно з результатами досліджень, найчастіше в останні роки дівчата купували собі білизну саме цього розміру. Серед знаменитостей власницями пишних грудей п'ятого розміру варто відзначити Кім Кардашьян, Тайру Бенкс і Кейт Аптон.

Груди відвисають у всіх

Всі без винятку дівчата з жахом уявляють собі той день, коли зрозуміють, що їх груди почали відвисати, але, на жаль, це неминучий процес. Дівчата з найдавніших пір шукали спосіб запобігти відвисанню грудей, але їм це так і не вдалося, хіба що хірургічним шляхом. Як швидко і як сильно відвиснуть груди залежить від безлічі факторів, основними серед яких є вагітність, вік, наявність шкідливих звичок, вага дівчини і її розмір грудей. Дівчатам з маленькими грудьми варто порадіти, так як у них вікове відвисання грудей менш помітно, ніж у пишногрудих дам, так що і в такому розмірі молочних залоз є свої плюси.

Найбільші груди

Володаркою найбільшою грудей в світі є мешканка США – Енні Хоукінс Тернер. Жінка носить бюстгальтер розміру 48V, який підходить до обсягу її грудей в 178 сантиметрів. Сама жінка розповідає, що її груди почали рости, коли їй було всього 9 років, і цей процес не припиняється досі. Існує також і рекорд найбільших штучних грудей, що належить жительці Бразилії Шейле Херші, яка збільшила свої молочні залози оперативним шляхом до розміру 34FFF, але дівчина все ще не задоволена своїми габаритами і планує ще одну пластику молочних залоз.

Топлес

У ЗМІ, на телебаченні, в журналах, і навіть на рекламних плакатах і в онлайн виданнях прийнято закривати соски, або робити їх розмитими, ніби в них є щось непристойне. Представники руху за права людини до цих пір не можуть знайти причину того, що чоловікам дозволено оголяти торс на людях, а жінкам ні.

Груди і спорт

Дівчатам з великими грудьми займатися спортом досить складно. Навіть такі прості заняття як біг, стрибки і гімнастичні тренування для пишногрудих дам можуть перетворитися на тортури. Фізичне навантаження для жінок з видатними формами – це і дискомфорт, і страшні болі в спині, і погляди всіх чоловіків навколо, коли жінка стрибає. Більш того, будь-які заняття аеробікою для жінок з великими грудьми можуть стати причиною розриву грудних зв'язок і раннього відвисання грудей. Таким жінкам для занять спортом, як нікому іншому, необхідний найкращий спортивний бюст, проте їх чомусь шиють тільки для дівчат з невеликими грудьми.

Погляд в "очі"

Навіть не намагайтеся запитувати у чоловіків, що першим він в вас помітив і відзначив, так як ніхто і ніколи не відповість вам правду. Насправді, чоловіки завжди в першу чергу помічають груди, і тільки потім звертають увагу на риси обличчя і колір очей. При цьому, не варто відразу ж зараховувати всіх чоловіків до розряду стурбованих збоченців, адже насправді, така поведінка закладена в них ще еволюцією. Саме жіночі груди в давні часи визначали здоров'я і плодючість жінки, а також її здатність до виношування і вигодовування потомства, і любов до пишногрудих жінок виникла з цієї ж причини.

Пластична хірургія

Операційна корекція молочних залоз є найпоширенішою в пластичній хірургії маніпуляцією. Дуже часто можна почути звинувачення на адресу Памели Андерсон, нібито мода на збільшення грудей пішла через неї, але з тих пір пройшло вже багато років, і сама Памела давно позбулася імплантів, а черги жінок перед кабінетами пластичних хірургів все ще не скорочуються. Тільки в минулому році корекцію грудей зробили приблизно 285 тисячам американок, тоді як підтяжку обличчя зробили вдвічі менша кількість жінок. До речі, до цього числа не увійшли ті дами, які коректували груди іншими способами: реконструкцією, зменшенням молочних залоз і пересадкою жирових тканин, або підтяжкою.

Ось такі вони, цікаві, сексуальні і знамениті жіночі груди. Насправді, в більшості випадків не має значення, якого розміру груди у дівчини, якщо вона відчуває себе комфортно в своєму тілі, і любить себе такою яка вона є. Незважаючи на те, що в першу чергу чоловіки звертають увагу на груди, а не так на зовнішність і вже тим більше не на душу, подальше спілкування все розставляє по своїх місцях, а природна краса завжди була ціннішою, ніж штучна.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!