8 причин одружитись із дівчиною з "тяжким" характером

В більшості люди вибирають для спільного життя тих, з ким просто. Однак, тут вони роблять велику помилку. З часом такі стосунки стають нудними, а у випадку "невчасного лікування" закінчуються зрадою. Звичайно ж краще обрати жінку із сильним духом та характером, проте, тут є "але" – такі жінки відлякують чоловіків, вони понижують самооцінку і моральне его останніх. Що ж робити в такій ситуації? Звичайно обирати жінок, які будуть завжди прагнути кращого, старатись удосконалити вас, з якими ви будете впевнені у майбутньому вашому та вашої сім'ї.

Тут є дуже важливим те, що які б стосунки не були, над ними потрібно працювати. Чоловік, якого влаштовує все так, як є, вибере перший тип жінок, оскільки він не готовий до вирішення конфліктів, складних ситуацій, прийняття спільних рішень. Люди живуть разом, бо "уже звикли" або ж "бо є спільні діти".

Свідомий чоловік знає ціну щасливого шлюбу і міцних стосунків. Він розуміє, що нічого не дається без зусиль. Іноді варто вислухати "нотації", однак, розуміти, що ви їй небайдужі. Задумайтесь, що краще дружина, яка робить зауваження, старається вас зробити кращим чи та, яка буде мовчати і пропускати всі ваші "ляпи"?

Правдивих (назвемо їх так), звичайно, не шукають у барах, на дискотеках та в інших сумнівних місцях. Зустріч з такими – велика рідкість, як і рідкість зустріти справжнього чоловіка. У будь-якому разі, не варто сидіти склавши руки і чекати мани з неба, варто зайнятись самоосвітою, саморозвитком, наприклад. Однак, ми трохи відхилились від теми. 

Ось цих 8 простих фактів:

1. Вона рідко говоритиме вам те, що ви хочете почути, а висловлюватиме свою точку зору, з якою ви можете як погодитись, так і ні.

2. Вона вимагатиме від вас поваги. Для чого вам жінка, яка дозволить ставитись до неї, як до чогось несуттєвого)))

3. Зауважимо, не кожна жінка здатна тверезо оцінювати політичну ситуацію!

4. Вам беззаперечно потрібна та, в якої від певних тем і речей загорається вогник в очах.

5. Справжня ніколи не дозволить закопати, забути, знехтувати вашим талантом.

6. Вона заставить вас ставати кращим з кожним днем.

7. Так, вам потрібно добряче з нею поборотись)

8. І нічого страшного, якщо вона буде трішки кращою від вас. Вам буде до чого рости!

 

 

 

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!