Чому не можна дарувати годинник?

Сьогодні практично кожна людина має мобільний телефон, в якому обов’язково є годинник, але все-таки іноді хочеться подарувати дорогій людині на день народження чи з іншої нагоди наручний годинник. Їх багато і на будь-який смак: стильні, красиві, а також корисні. Багато людей носять годинники, бо це модно або такі, які є модними на даний час. Однак, народне повір’я не дозволяє дарувати годинник. Багато хто каже, що дарувати годинник – погана прикмета.

Може бути, що це повір’я прийшло до нас з Китаю. У них подарувати годинник означає близьку смерть. У слов’ян ця прикмета означає розрив відносин і розлука з близькою людиною. А дехто вірить в те, що іменинник проживе стільки, скільки буде ходити цей годинник. Ну, а якщо ви не вірите прикмети, то купіть дорогій людині найкращий подарунок – справжній швейцарський годинник з довічною гарантією.

 

Який-небудь зв’язок з подарованим годинниковим механізмом і зміною відносин між людьми вчені поки не довели і ми не знаємо чи доведуть вони це найближчим часом. Але езотерики вважають, що зв’язок існує, особливо, якщо годинник подарований зі злим умислом – він сильно впливає на енергетику людини. Хочете – вірте, хочете – ні, це кожен сам вирішує. Але якщо подарунок – це все-таки годинник, то є деякі способи обійти цю прикмету. Можна запросити людину в магазин і дати йому можливість самому вибрати собі годинник, а ви просто розрахуєтесь з продавцем чи дасте товаришеві гроші і він сам собі його купить. А можна купити годинник і в момент дарування попросити натомість дрібну монетку або купюру і буде вважатися, що ви годинник продали, а не подарували.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!