Найрозумніші знаки зодіаку

Як виявилося, серед знаків зодіаку можна виділити тих, хто відрізняється своїм розумом, талантом і начитаністю. Але тільки три знаки варто виділити особливим «шрифтом» на тлі інших. Багато великих людей, історичні особистості, що увійшли в історію, та й активісти, діячі світового масштабу народилися під цими знаками. Отже, топ-3 найрозумніших знаків зодіаку.

Перше почесне місце належить близнюкам.

Покровителем близнюків є Меркурій. Ця планета в астрології символізує не що інше, як розум. З народження Меркурій наділяє людину любов’ю і успіхами в математичній науці, в логіці, в інших знаннях. Такі люди дуже допитливі і кмітливі. Близнюки настільки захоплюються, що готові взагалі забути про те, що навколо них існує життя. Вони виявляють і використовують свій талант усюди. В цілому вони досить зібрані та завжди практичні.

Однак, на жаль, вони досить самотні по життю, адже не завжди їм вдається знайти такого супутника, який би поділяв на всі сто відсотків їхні інтереси. Близнюки завжди прагнуть спілкуватись із людми, рівними собі в розвитку, в іншому випадку таке спілкування просто не відбувається або воно нетривале. Це, напевно, найважча і непіддатлива сторона їхнього характеру.

До відомих близнюків належать Артур Конан Дойль, Клінт Іствуда.

Друге почесне місце зайняли водолії.

Планета, яка є покровителем водоліїв – Уран. Дуже часто люди під цим знаком зодіаку роблять неймовірні відкриття, винаходи, досягають висот у мистецтві та науці і, як на те пішло, то водоліїв можна назвати справжніми двигунами у всіх прогресу людства. Вони більш вільні від фактів, від знань заради знань. Вони більше показують свою гнучкість, на відміну від близнюків, вельми заповзятливі в пошуку оригінальних рішень в різних проблемних ситуаціях.

Водолії – люди-ентузіасти. Якщо у них в голові з’явився план, виникла ідея, вони будуть підлогу гризти, але свого доб’ються. У їхньому характері часто можна виділити таку рису, як відчуженість від інших. А часом, для них більше значення має хобі, кар’єра, ніж, як вважає більшість, сім’я і друзі.

Відомими особистостями під цим знаком були: А.П. Чехов, Жюль Верн, Амадей Моцарт та інші.

 

Третє місце посіли стрільці.

Напевно, цей знак притягує до себе такі слова, як свобода, допитливість і успішність. Ах вже ці стрільці! Їхній науковий склад розуму дозволяє розібратися до дрібних частинок в тому чи іншому питанні. Причому це відбувається з величезною тратою особистого часу і праці. Вони вельми нетерплячі до тих людей, в яких, на їхню думку, є якісь недоліки, загалом те, що їм явно не подобається.

Відомими особистостями під знаком стрільця були і є: Марк Твен, Уолт Дісней, Стівен Спілберг, Джейн Остін, Брюс Лі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!