Як розпізнати справжнього собачника?

Дуже просто. Щоб відповісти на це питання, досить пройти тест з 20-ти питань. Якщо хоча б в половині ознак ви впізнали себе – вітаємо! Ви справжній собачник!

1. Спілкуючись зі своїм собакою, ви ніколи не називаєте себе її господарем. Замість цього ви вживаєте слова «тато» або «мама»: «Філя, не рухай маму!» Або «Ох, тато тобі зараз дасть …».

2. Ваші друзі та колеги бояться при вас згадати будь-що на тему собак тому, що будуть приречені мінімум півгодини слухати вашу емоційну лекцію про вашого улюбленця.

3. У вас немає труднощів з вигадуванням паролів – зазвичай ви використовуєте кличку свого собаки, можливо, в декількох варіаціях.

4. Принісши додому цуценя, ви витратили тиждень на те, щоб вибрати для нього відповідну кличку. Однак, насправді ви її не використовуєте, а замінюєте на таку, на яку ваша собака, як не дивно, відгукується: «худоба», «паразит», «альо» і так далі.

5. У ваших друзів немає ніяких проблем з вибором подарунка на ваш день народження. Щоб зробити вам приємне, досить зайти в найближчий зоомагазин і вибрати щось для вашої собаки.

6. Ваша сторінка в соцмережах більше схожа на сторіночку вашої собаки: «Ми з Джеррі в Криму», «Джеррі освоює пуллер», «Джеррі і її найкраща подружка». Зрозуміло, на всіх аватарах або ви зображені разом із собакою, або вас немає зовсім «щоб не псувати картинку».

7. Джеррі так само дивиться на вас і з прозорого віконця в гаманці, з екрану телефона, з монітора комп’ютера.

8. Собача шерсть в якійсь домашній страві викликає у вас захоплення. ВІдповідно, ви продовжуєте трапезу, як ні в чому не бувало.

9. Ви споживаєте вуличний фаст-фуд, а на вихідні купуєте найдешевше пиво, але ваша собака їсть виключно високоякісний сухий корм, мішок якого дорівнює вартості телефону. «Ще не вистачало її всякою хімією годувати!», – обурюєтеся ви, коли вам в магазині пропонують дешевший корм.

10. Те ж стосується і питань здоров’я. Якщо вам здається, що ваша собака якась сумна, ви миттєво піднімаєте на вуха всіх знайомих ветеринарів. Самі ж, навіть у разі сильного нездужання, просто заходите в аптеку, щоб купити «що-небудь від температури», а походи до лікарів вважаєте марною тратою грошей.

11. Ви знаєте «в обличчя» всіх собак вашого району і при зустрічі спочатку вітається з ними, а вже потім – з їхніми господарями. «Буся, дівчинка, привіт … як твоя лапка? Минуло вже?… Добрий день».

12.Спілкуючись протягом довгого періоду часу зі знайомими собачниками, ви можете не знати їхніх імен, зате досконало знаєте клички, історію, звички і навіть родовід їх собак.

13. Ваші ранкові та вечірні зустрічі з іншими собачниками більше схожі на збори бомжів. Одягати щось пристойне на прогулянку марно. Навіть якщо ваша собака спокійна, вас обов’язково вимажуть брудом інші собаки.

14. Говорячи про свого собаку, ви ніколи не називаєте її «він» чи «вона». У вашій розмові є тільки один займенник – «ми». «Ми так класно вчора погуляли», «ми вже покакали» і т.п.

15. Ви не відчуваєте труднощів при спілкуванні з малознайомими людьми. Якщо біля незнайомої людини крутиться якась собака, ви відразу можете запитати «А чим глистів виводите?» і вуаля, споріднена душа знайдена. Через 5 хвилин спілкування новий знайомий здається вам близьким родичем.

16. Вас абсолютно марно запрошувати довготривалі вечірки – в будь-якому стані ви пам’ятаєте, що вдома під дверима сидить невигулянний улюбленець.

17. Підписуючи вітальні листівки та відсилаючи електронні листи з привітаннями, ви обов’язково підписуєтеся як «Олена і Кора» або «Стас і Джек».

18. Людей, які не люблять собак, або у яких немає домашніх вихованців, ви злегка нехтуєте, вважаючи їх неповноцінними.

19. Найкращий спосіб представити вас іншій людині – це сказати про нього всього три чарівних слова: «дуже любить собак». Решта подробиць для вас не мають ніякого значення.

20. І, нарешті, ви завжди бадьорі і перебуваєте в непоганій фізичній формі. Тільки зателефонувавши вам о сьомій ранку, можна почути у відповідь ваше енергійне «Доброго ранку!», бо до цього часу ви встигли не тільки прокинутися, але і пообнімати свого улюбленця, оббігти з ним піврайону і поспілкуватися з однодумцями, зарядившись на весь день бадьорістю і позитивом.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!