Цікаве про рогатого кролика мутанта

Відеоролик кролика мутанта, голова якого всіяна рогами, налякав користувачів інтернету, після того як юнак зі Сполучених Штатів Америки розмістив відео на ютубі, де воно набрало більше двох сотень тисяч переглядів.

Двадцятирічний хлопець Гуннар Боттчер, який все ще вчитися в інституті Міннесоти, виявив, що за будинком в сараї у нього оселилася якась істота. Гуннар не розгубився і, захопивши з собою камеру, побіг знімати квартиранта. Яке ж було його здивування, коли серед дров він побачив кролика, голова якого зазнала мутації. На обличчі у тварини виднілися надзвичайні нарости.

Неймовірну і небачену до сьогоднішнього дня тварину зразу ж знали на відео. Користувачі інтернету тут же назвали кролика Франкенштейном. Однак, хлопцеві не так то й легко далася зйомка цього полохливого звірка, оскільки той при вигляді людини відразу ж почав кидатися з боку в бік.

«Як тільки я зі своїм братом наближалися до цієї тварини, вона починала сильно хвилюватися і бігати туди-сюди. Ми дуже сильно спітніли, поки все-таки змогли записати це відео », – розповів студент.

Хлопцям вдалося провести досить якісну зйомку і, навіть, зробити з цієї події невеликий документальний фільм. Ролик починається з коментарів хлопця, який, шепочучи, розповідає глядачеві про «дивовижного рогатого монстра».

Гуннар розповів також про те, що його відеоролик дуже швидко набрав популярності в соціальних мережах. Після цього ролик став справжньою сенсацією і був показаний на декількох американських телеканалах!

Більшість інтернет користувачів впевнені, що кролик втік з якоїсь секретної лабораторії, але вчені лише сміюються над такими теоріями, запевняючи, що в рогах на мордочці звіра немає нічого дивного. Як розповідають науковці, кролик піддався впливу вірусу Шоупа, який викликає так звану папілому шкіри.

Однак, дане захворювання не завжди може бути безпечним, іноді воно розвивається настільки сильно, що тварина більше не може вести властивий йому спосіб життя і гине.

Також вчені розповідають про те, що подібні істоти завжди були головними героями неймовірних міфічних і страшних історій про тварин з тілом лева і рогами бика. Малюнки таких звірів можна нерідко зустріти в книгах вісімнадцятого сторіччя.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!