До чого сняться тварини?

Іноді так буває, що людям сняться різні тварини. Вони символізують подію або попередження, яке дуже просто можна розшифрувати. Для цього необхідно брати до уваги їхній зовнішній вигляд, поведінку і свої відчуття, які з’являються після сну.

Для того, щоб найбільш точно розшифрувати сон про тварин, потрібно для початку спробувати пригадати вид тварини, яка була у сні. Великі тварини з агресивною і неадекватною поведінкою є символом бурі пристрастей, вони уособлюють ваш сильний сплеск емоцій або є попередженням про небезпеку, яка може загрожувати вам від будь-кого. А маленькі ласкаві тварини можуть символізувати дітей, друга або родичів.

Коли уві сні на вас накидається звір, то це говорить про небезпеку або швидке одержання фізичних ушкодження. А якщо тварина кусає когось, то вас можуть очікувати великі зміни в сім’ї або від вас потрібна якась допомога комусь із близьких або друзів. Добра тварина, яка до вас леститься, означає підтримку, дружбу і любов, які ви, швидше за все, отримаєте найближчим часом. А якщо наснилося мертва тварина, то це може означати якусь неприємність або втрату близького друга.

Далеко не другорядне значення при розшифровці сну відіграють відчуття, які ви отримали, коли бачили ту чи іншу тварину. Якщо ви уві сні намагаєтеся наздогнати тварину і відчуваєте необхідність в цьому, то, швидше за все, вас чекає успіх в роботі або кар’єрний ріст. Але це тільки в тому випадку, коли ви змогли його наздогнати. Якщо ви годуєте тварину і вам це дуже подобається, то ви є дуже доброю людиною і з часом ваші заслуги будуть винагороджені.

Якщо тварина, яка вам приснилась, розмовляє з вами людським голосом, то це символізує ваше красномовство. Якщо ви пасете стадо тварин із задоволенням, це означає, що скоро ви знайдете нових друзів і в їхній компанії будете лідером. Побачивши тварину в пастці і зрозумівши, що ви не можете його врятувати, ви не зможете впоратися з якоюсь проблемою, що виникла, і вам доведеться просити про допомогу.

Якщо вам приснилася небачена тварина і ви відчули страх та подив, то незабаром вас чекає щось незвичайне, якась новина, яка сильно здивує. А якщо ви побачили уві сні екзотичну тварину, то це символізує ваші мрії, які обов’язково збудуться. Морські тварини, які не викликають страху, є символом нової дружби з хорошою людиною. У випадку, коли ви уві сні гладите яку-небудь тварину, у якої жорстка, але приємна на дотик шерсть, то це означає, що дуже скоро ви отримаєте велику суму грошей.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!