7 розвінчаних міфів щодо полегшення симптомів похмілля

Беззаперечним є той факт, що пиятика – це завжди весело, адже алкоголь робить людей щасливими і додає сміливості робити те, що більшість з нас ніколи би не посміли чинити на тверезу голову. На жаль, після вдалої нічки безмірного вливання в свій організм спирту, зранку нещадний вбивця-похмілля карає нас за гріхи наші. Для того, щоб уникнути різних побічних ефектів від передозування алкоголем людство почало використовувати усі можливі методи самостійної боротьби із симптомами похмілля, не втрачаючи надію, що хоч щось все ж таки має допомогти протверезіти. Проблема полягає в тому, що, як правило, існує багато міфів про боротьбу із похміллям і речі, які ми робимо насправді не дуже допомагають нам. Тому, перш ніж розпочати зранку пити велику кількість кави, щоб покращити своє самопочуття – краще прочитати наступні розвінчані міфи щодо полегшення симптомів похмілля.

Якщо випити пиво перед вживанням лікеру, то помаліше п'янітимеш

Насправді, не має ніякого значення, який саме алкогольний напій вживати – все одно ви будете хмеліти, якщо занадто багато випили, незалежно від того, що саме і скільки. Не важливо, який саме різновид алкоголю ви випили, ефект буде однаковий: зневоднення, втрата пам'яті, нудота і чутливість до світла.

Якщо зловживати пивом, то можна отримати "пивний живіт"

Науковці довели, що "пивний живіт" буває не тільки від пива. Кожен алкогольний напій має високий рівень калорій і вуглеводів, так що пивний живіт може вирости  і від вина, горілки, лікеру тощо.  

Кава допоможе полегшити симптоми похмілля

Для того, щоб протверезіти, організм повинен повністю позбутися від алкоголю у нашому тілі і кава не зможе прискорити цей процес. Для того, щоб отримати полегшення від похмілля, вам доведеться чекати, поки організм природним чином зможе знищити спирт і це може зайняти кілька годин, а вживання кави може лише загострити ваші відчуття. 

Алкоголь руйнує клітини мозку

Пиятика може сповільнити ваш процес мислення порушити мозкову діяльність, але не хвилюйтеся, ніяка клітина мозку не буде повністю зруйнована через це. Хоча алкоголь руйнує і завдає шкоди нервовим клітинам в центральній нервовій системи, це знижує зв'язок між нервовими клітинами, змінює їх структуру і викликає деякі симптоми, які трапляються з нами після перепою. Пам'ятайте, чим більше ви п'єте – тим більше мозок втрачає здатність "виправити" себе після нічної пиятики.

Ви будете більш п'янішим, якщо змішати алкоголь з енергетичними напоями

Ви не будете відчувати себе більш п'янішим, просто це будуть дещо інші відчуття від дії алкоголю на організм.  Якщо зміксувати енергетичний напій і алкоголь, ви будете в дивному стані і через кофеїн почувати себе більш тверезим.

Блювота – ефективний спосіб швидкого протверезіння

Блювота допоможе вам позбавитися від алкоголю у вашій травній системі, яка дозволить запобігти його попаданню в кров, але ваша кров буде як і раніше містити алкоголь, який необхідно позбутися від усього організму. Таким чином, блювання може допомогти вам позбавитися від алкоголю в шлунку і тим самим зупинити інтоксикацію, але вам все одно доведеться чекати кілька годин, щоб позбутися від алкоголю в крові.

Чоловіки і жінки, які мають однаковий ріст, можуть пити однакову кількість алкоголю

Якщо у жінки і чоловіка однаковий ріст та вага, випивши однакову кількість алкоголю, жінка п'янітиме швидше. Це пояснюється тим, що чоловіки мають більше м'язової тканини, ніж жінки, а м'язи містять більше води, ніж жир. Це означає, що алкоголь в чоловічому організмі більш розбавлений, ніж  у жіночому.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!