Топ – 5 найекзотичніших фруктів

Кого зараз здивуєш грейпфрутом, манго чи памелою, які з легкістю можна придбати в супермаркеті?  Туристів з усіх куточків світу вабить спробувати те, що ніколи не бачили і не куштували раніше. І це стосується не тільки кухні та страв різних народів, а й екзотичних фруктів.

Луло

Із зовнішнього боку луло виглядає, як звичайний апельсин, а в розрізаному вигляді схожий на зелений помідор з цитрусовим смаком. Цей фрукт росте в країнах Латинської Америки таких як, Еквадор та Колумбія. Місцеві жителі називають його “нектар Богів”.

Рука Будди

Це найпопулярніший представник сімейства цитрусових, який росте в Китаї, Японії та Індії. За своєю формою цей фрукт схожий на руку з великою кількістю пальців, які можуть виростати до 40 см. М’якоть цього плоду неїстівна, має кисло – гіркуватий смак та запах фіалки. В якості символу успіху та довголіття цей фрукт доволі часто пропонують в храмах Китаю, а в Японії його використовують, як елемент декору.

Пітая або пітахайя, також фрукт дракона

Плід досить великий, розміром з руку, рожевого або червоного кольору зовні, з білою м’якоттю всередині, яка усипана дрібними кісточками, як у ківі. Цей фрукт поширений в азіатських країнах, особливо в Таїланді. З нього також роблять сік та вино. Пітахайя корисний при різних ендокринних захворюваннях, в тому числі і при цукровому діабеті.

Мангустін або мангустан

За зовнішнім виглядом цей екзотичний фрукт нагадує невелике яблуко темно фіолетового кольору. Під товстою неїстівною шкіркою, знаходиться м’якоть у вигляді зубчиків часнику. 6-8 частинок з неймовірно солодким, желеподібним та ароматним смаком м’якоті. Сама рослина являє собою досить високе вічнозелене дерево, яке досягає 25 метрів у висоту. Плоди їстівні як в свіжому, так і консервованому вигляді.

Рамбутан

Рамбутан дуже поширений в Південно-Східній Азії. Назва походить від малазійського слова, що позначає «волосся». І це не дивно, тому що зовні фрукт покритий жорсткою шкіркою з м’якими “волоссям”. Всередині знаходиться м’якоть, дуже приємна на смак, солодка та соковита. Це невеликий фрукт росте в гронах, а його розмір не більший за волоський горіх. Рамбутан багатий на вітаміни, такі як кальцій, фосфор та залізо.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!