Цікаво знати: Чортове кладовище (част.2)

Отже, як можна пояснити феномен Чорного кладовища? Існує декілька думок, однією з яких є ефект мікрохвильової печі. Припустимо, що в районі “мертвої галявини” зберігся “стрижень” вулкана, який діяв кілька мільйонів років тому. За певних умов цей стрижень може відігравати роль магнітної антени, яка занурена у мантію Землі (внутрішню оболонку Землі, яка лежить між земною корою і ядром). В такому випадку енергія струму у вигляді змінного магнітного поля завдяки “магнітопроводу” потраплятиме не поверхню Землі – галявину. Як це діє? Розгадка полягає у тому, що кров за своїм складом електроліт. Через це будь-яка жива істота потрапляє на Чортовому кладовищі під дію змінного магнітного поля. Якщо електричний струм, що проходить крізь кров, перевищує певну межу, відбувається згортання крові.

У тварин, які загинули на галявині, нутрощі були червоного кольору, найвірогідніше, від посилення капілярного кровообігу. А смерть настала в результаті тромбозу. Така теорія багато чого пояснює, в тому числі й миттєвість згубної дії галявини.

Фізик В. Журавльов вважає, що причиною дивних смертей є підземні газові вулкани, які роками виділяють величезну кількість окису вуглецю, який потрапляє в атмосферу через особливе “жерло” – галявину. Чадний газ легко сполучається з гемоглобіном у крові, витісняючи кисень. При цьому утворюється стійка сполука, яка й надає крові яскраво-червоного кольору. Ця думка, як і попередня, теж пояснює багато факторів, проте вчений не заперечує ще іншої теорії. Причиною отруйної дії кладовища в термічному розкладі руд отруйних металів – ртуті, свинцю та інших.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!