5 місцевостей, в яких знімали відомі фільми (Част 1)

«Парк Юрського періоду», Кауаї, Гаваї

Острів Кауаї повен зелених схилів та пагорбів, заповнених динозаврами – знахідка для палеонтологів Еллі Сетлер та  Алана Гранта. Проте, не лише динозаври ходили по цих землях. В 1976 році цей острів став батьківщиною для мавпи гіганта – Кінг-Конга. Дістатись до острова можна вертольотом.

«Жах Амітівіля», Лонг Айленд, США

На Оушен Драйв 112, в невеликому Амітівілі, стоїть похмурий будинок, який породив чимало історій та сценаріїв фільмів про страшні вбивства. Восени 1974 року Бутч ДеФо вбив своїх батьків і чотирьох братів та сестер, стверджуючи, що його заставили зробити це голоси в будинку… Наступні власники прожили в будинку 28 днів і втекли від згубного впливу будівлі. Лише відчайдушні любителі кіно наважуються відвідати це будинок з привидами.

«Сам вдома», Вінетка, Ілліноїс

Щороку в час новорічних та різдвяних свят ми збираємось усією сім’єю біля телевізора для традиційного перегляду фільму «Сам вдома». Маленький хлопчик залишається сам у величезному будинку і захищає його він грабіжників. Цей особняк не є декорацією, він насправді існує. Будівлю на 671 Лінкольн Авеню займає готель, який протягом року приймає тисячі фанів фільму про Кевіна МакАлістера.

«Апокаліпсис сьогодні», Бейлер, Філіпіни

Перебуваючи на пляжі Бейлер ви не відчуєте запах напалму, однак, якщо ви переглядали кінострічку «Апокаліпсис сьогодні», зрозумієте, що знаходитесь на знімальному майданчику фільма Френсіса Кополи. Для зйомок уряд Філіпін навіть дозволив знищити частину лісу, що явно розстроїло Грінпіс. Попри усі перипетії у блокбастері, ви спокійно можете зайнятись серфінгом та насолоджуватись післявоєнним раєм!

«Аватар» та «Володар перснів», Велінгтон, Нова Зеландія

Всесвітньо відомий фільм Стівена Спілберга «Аватар»,  попри шикарні спец ефекти, які переносять нас в інший світ, практично повністю відзнятий в Новій Зеландії. Знімальна команда розташувалась в прибережному місті Веллінгтон на південно-західному краю північного острова країни. Однак, Нова Зеландія стала домівкою і для трилогії про перстень і володаря.  Місто Шир, гори і долини, через які проходив Фродо, щоб знищити зловісний перстень  – насправді все це пейзажі Зеландії!

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!