Пригоди в Бермудському трикутнику

Пригоди в Бермудському трикутнику

Прихильники теорії згадують про зникнення приблизно 100 великих морських і повітряних суден за останні сто років. Крім зникнень, повідомляється про справні судна, що були залишені екіпажем, і про інші незвичайні явища, такі як миттєві переміщення в просторі, аномалії з часом і т.п. Куш та інші дослідники показали, що деякі з цих випадків сталися за межами бермудського трикутника. Про деякі події не вдалося знайти жодної інформації в офіційних джерелах. Про незвичайну поведінку компасів в районі Бермудського трикутника згадував ще Христофор Колумб у своїх щоденниках морського плавання.

Такі відомі вчені, як Мічіо Каку та Ейнштейн, висували теорії про заломлення часу. Ейнштейн говорив про час як про «річку часу». Мічіо Каку, видатний сучасний вчений світового рівня, висунув теорію, що «річка часу» може закручуватися сама в себе, і тоді утворюються «вири часу», через які можна входити в інші часи-простори, і що ця «річка часу» може роздвоюватися. Мічіо Каку стверджує, що існує безліч паралельних світів.

Лі Хунчжі, засновник духовної практики Фалунь Дафа, дає схоже пояснення феномену Бермудського трикутника: «Хоча існування деяких речей ще не визнається, але вони дійсно вже відбиваються в нашому просторі. Наприклад, біля Бермудських островів є одне містичне місце, яке люди називають «Бермудським трикутником». У цьому районі зникають деякі кораблі та літаки, а через кілька років вони знову з’являються, і ніхто не може пояснити причину цього явища, тому що ніхто не зміг вийти за рамки теорії сучасного людського мислення. Насправді, це – прохід в інший простір. Цей прохід не схожий на двері в нашому звичайному розумінні. Він проявляється як «неймовірна плутанина». Якщо корабель опиняється в цьому місці, коли в такій «плутанині неправильно відчинилися двері», то корабель легко потрапить в інший простір. Людина не відчуває цю різницю в просторах і може миттєво увійти туди. Але різницю між тим простором-часом і нашим простором-часом неможливо виміряти кілометрами. Відстань у 108 тисяч лі в цьому місці зовсім незначна. Різні простори-часи існують одночасно в одному і тому ж місці. Корабель входить туди на хвилиночку, потім знову виходить через «неймовірну плутанину», а в нашому просторі вже пройшли десятки років, тому що час в цих двох просторах йде по-різному. У кожному просторі ще існують окремі світи. Це схоже на макет структури атома: кулька з’єднана розгалуженими лініями, на кінцях яких знову кульки. Все це дуже складно.

Пригоди в Бермудському трикутнику

За чотири роки до Другої світової війни один льотчик англійської військової авіації, виконуючи завдання, потрапив у бурю. Як досвідчений пілот, він знайшов старий покинутий аеродром. Підлітаючи до нього, він раптом побачив зовсім іншу картину: чисте безхмарне небо, ніби потрапив з іншого світу. На аеродромі всі літаки були забарвлені в жовтий колір, на землі метушилися люди. Йому здалося все це дуже дивним. Він здійснив посадку, але на нього ніхто не звернув уваги. З командної вежі навіть не зв’язалися з ним. Він подивився на ясне небо, вирішив полетіти і злетів. Коли він піднявся на таку ж відстань, з якої знайшов цей аеродром, то знову потрапив у бурю. Нарешті він повернувся на свою базу і доповів командуванню про все те, що трапилося, показав записи польоту, але начальник йому не повірив. Чотири роки по тому почалася Друга світова війна. Цього льотчика відправили на той самий покинутий аеродром. Він побачив ту ж саму картину, що й чотири роки тому. Наші майстри цигун розуміють, в чому справа. Цей льотчик заздалегідь потрапив у таку ситуацію, що повинна була відбутися лише через чотири роки. Він випередив час в одній зі сцен, коли ще не почалася перша сцена, а потім все повернулося до правильного порядку».

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!