7 речей, яких відверто не вистачає жінкам

Цей список включає сім якостей, яких не вистачає багатьом жінкам, щоб стати ідеальними в очах чоловіка…

Якось так виходить, що мені весь час хочеться захищати жінок. Я абсолютно не згоден з твердженням, що всі жінки – стерво і т.д.

Наприклад, у моїй родині всі жінки самостійні й заможні, люблять свою роботу, відмовлятися від неї не хочуть, навіть будучи на пенсії. Напевно, тому я звик думати, що усі жінки належать до категорії тих жінок, про яких писав класик. Мовляв, всі повинні чимось займатися, мати якісь захоплення і вести насичений спосіб життя. Причому, насичений він повинен бути далеко не походами по магазинах і порожніми плітками, а чимось корисним і для самої себе, і для своєї сім’ї.

На жаль, факти говорять про те, що таких жінок набагато менше, ніж «натуральних блондинок» і горезвісні жіночі бесіди, які іноді вдається випадково або навмисно підслухати в громадських місцях, викликають деколи сміх, а часом роздратування. Я не вірю і не хочу вірити в якісь вроджені жіночі якості (як і чоловічі). Жінки роблять себе самі такими, якими хочуть бути. Образ блондинки дуже зручний і безпечний. Проте  виходити з нього потрібно, щоб бути справді великою і сильною жінкою, щоб дозволити собі постійно розвиватися і вдосконалюватися.

Я підготував список семи речей, яких, на мій погляд, не вистачає сучасним жінкам. Якщо зібрати їх усі в одній, вийде ідеальна представниця слабкої статі. Але я вважаю, що для звичайного чоловічого щастя буде достатньо, якщо його обраниця матиме хоча б половину з перерахованих достоїнств.

1. Більшості жінок не вистачає захоплення та запалу.

Я не кажу про той запал, з яким вони поспішають вискочити заміж за відповідний мішок з грошима. Тут їм запалу додавати не треба. Я кажу про те захоплення, яке якось характеризує жінку як особистість. Можна із захопленням вишивати, малювати, працювати волонтером, читати хороші (підкреслюю – хороші!) книги і обговорювати їх з друзями. Можливо, займатись якимось видом спорту або просто вболівати за якусь команду. Збирати листівки або значки, нарешті. Загалом, приділяти увагу хоч чомусь, крім себе коханої. Розвиватись хоча б у одному напрямку, а можна і в двох або трьох – хоча це я погарячкував.

На жаль, більшість жінок рекламують своє захоплення, тільки доки полюють за чоловіком. Тут вони, щоб привернути увагу обранця, готові на багато речей. І футбол дивитись, і в боксі розбиратись, і на риболовлю поїхати. Але тільки до певного моменту. Як тільки жертва попалась на гачок і наївно забігла в РАГС, захоплення зникає і нещасний чоловік, який ще вчора ходив зі своєю нареченою разом на футбол і азартно доводив, що Філіппо Індзагі – кращий гравець італійської збірної за всі роки її існування, а коханана запевняла, що це Роберто Баджо, сьогодні чує, що футбол – це нудьга, відстій і не потрібно займати крісло біля телевізора в ті моменти, коли там ідуть однотипні сльозливі серіали.

Я нічого проти серіалів не маю. Більше того, досвід показує, що чоловіки після одруження спокійно переймають жіночі захоплення і дивляться кулінарні шоу або докучливі романтичні комедії, обговорюють з дружинами героїв і ніяк не демонструють своєї ненависті до гарненьких красенів, таких як Джерада Летто або Бена Аффлека. А ось пані чомусь вважають, що після походу до РАГСу всі захоплення потрібно залишити в минулому житті чоловіка, тому що у нього з’явилося одне-єдине захоплення – це його люба дружина.

2. Жінкам не вистачає легкості.

Хто-небудь звертав увагу, як спілкуються між собою не тільки чоловіки, а і жінки? Ми, чоловіки, можемо посваритись, а через годину вже спілкуватись, як ні в чому не бувало. Жінки ж кожен погляд, який здався їм кривим, беруть близько до серця і не можуть забути роками. Уразливість жінок можна назвати феноменальною. І мені здається, що це просто від нудьги. Були б у них захоплення, голова була б зайнята іншими думками. А так доводиться чимось забивати вільний від перегляду серіалів час.

Звичайно, і серед дівчат є діаманти, з якими приємно спілкуватися і дружити, але, знову ж таки на жаль, як показує практика, в більшості випадків, як тільки дружба закінчується і починаються стосунки, хороша дівчинка  зникає і на її місці виникає стандартна нудна жіночка. Проте винятки все-таки бувають (будемо продовжувати тішити себе цією думкою), тому потрібно шукати і не здаватися.

3. Дівчата відчайдушно намагаються уникати самостійності.

І це, на мій погляд, теж типовий жіночий недолік. Відповідати за свої слова вони взагалі не вважають за потрібне, причому і виправдовуються так відверто, мовляв, я ж жінка, а чого ти очікував. Подумати, перш ніж щось зробити – це теж не про жінок. У більшості з них, складається таке враження,  мозок взагалі не для того, щоб думати.

Причому, накоїть незрозуміло що, а винен в цьому чоловік, який не подумав, не втримав, не зробив і т.д. Ну, а вирішувати свої проблеми самостійно жінки взагалі не хочуть. Є ж чоловік, який повинен бути кам’яною стіною. Але будь-яка кам’яна стіна з часом руйнується, так що не треба її так сильно перевантажувати, а то розвалиться до заснування, в самому початку і доведеться бігти в РАГС за розлученням відразу після весілля.

4. Багато жінок взагалі позбавлені такого почуття, як глибина.

Тут знову можна згадати про захоплення, якого не вистачає жінкам. Поверховість у всьому – це жахливо. Ніяких симпатій, хобі і т. д. З вигляду начебто людина розумна, а намагаєшся заглибитись в обрану тему і розумієш, що вона плаває на поверхні. І стає так сумно-сумно, що знову помилився і знову зустрів «блондинку» з вітром у голові. Все-таки дуже вірно сказано про деяких людей, у яких голова лише для того, щоб носити шапку. Я тільки дивуюсб: як їм самим не нудно так жити? День у день одні й ті ж порожні розмови, серіали, ганчірки і нічого більше. Я б від такого життя через тиждень з’їхав з розуму.

5. Жінки просто не здатні жити для себе.

Їм чомусь здається, що жити для чоловіка, який поруч, це і є справжнє життя, за яке чоловік буде їм вдячний. Починається надмірна опіка, яка просто вбиває, спроби перевиховати і підігнати під себе, ігнорування смаків і пристрастей і т.д. Тобто, послухаєш її і розумієш, що ти взагалі не схожий на чоловіка її мрії. А що вона робить з тобою поруч, взагалі не зрозуміло. Марш шукати свій ідеал, який все робить правильно. І ось яка штука. Самі жінки терпіти не можуть, якщо чоловік намагається хоч у чомусь їх перевиховати чи просто зробити зауваження. Починаються крики, мовляв, якщо я тобі не подобаюсь, то я подобаюсь іншим, а твоя думка мені до лампочки. І де тут логіка, скажіть, будь ласка?

Що найприкріше, перевиховувати жінки прагнуть не стільки для себе, скільки для подруг. У них же мужики шовкові, роблять, що їм скажуть. А я чим гірше? Мені теж повинні заздрити, що мій самий слухняний і самий ідеальний. А коли цей неідеальний не витримує і збирає свої речі, починається новий крик про те, що життя без нього неможливе і т.д. І все це тому, що вона переживає, як розповісти подругам, що чоловік від неї пішов? Мені взагалі здається, що жінки виходять заміж тільки для того, щоб повністю відповідати думці своїх подруг про себе і не дай Бог вийти в люди без супроводу.

6. У жінок відсутнє почуття гумору.

Ні про яку самоіронію чи вміння пожартувати у відповідь не може бути й мови. Вони занадто захоплені затвердженням на своєму п’єдесталі, щоб так просто з нього спуститись. Та й позицію моралізатора доведеться відсунути подалі. А чоловікам нудно слухати моралі весь час. Вміння вчасно пожартувати або просто відгукнутися на жарт може виправити навіть найнеприємніші моменти в спілкуванні.

7. Безпосередність – ось що потрібно кожній дівчині.

А їм весь час здається, що вони є об’єктом чиєїсь пильної уваги і намагаються відповідати образу ідеальної жінки. А це нудно. Чоловікам подобаються природні. Намагайтеся просто бути такими, як ви є і не намагайтеся здаватись кращими. Адже від цього виходить тільки гірше.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!