10 звичок, які допоможуть познайомитись з дівчатами

Давай відразу прояснимо один істотний момент: мова йде не про те, куди піти, щоб познайомитись з дівчатами. Якщо ти просто прийдеш у зазначені місця, нічого в тебе не вийде. Знову ж таки, це більшою мірою поради про те, як можна бути більш відкритим до нових знайомств (в основному, з жінками) і, в перспективі, до побудови нових відносин.

Як правило, жінки менш насторожені у звичній  їм обстановці, де почувають себе розкуто. Якщо хлопець познайомиться з ними там, а не в звичайних для знайомства місцях (у клубі, барі), у нього буде більше шансів на успіх. Крім того, відразу звертаю твою увагу: якщо тобі потрібен просто секс, ця колонка не для тебе – жінки розуміють це, ти нікого не обдуриш. І не розглядай цей список порад як пікап-мануал, просто це корисні звички, які дозволять тобі мати перевагу серед інших в очах прекрасної половини.

Плануй  вихідні в середині тижня

Незалежно від того, наскільки ти активний, якщо хочеш з кимось познайомитися, тобі потрібно виходити в люди. Коли ти кудись прямуєш, краще робити це разом з друзями, ніж наодинці. Частенько буває непросто вмовити друзів зробити щось незвичне, а лінивих друзів – зробити взагалі хоч щось. Починай агітувати їх заздалегідь, ще в середині тижня, не чекай останньої хвилини.

Запишись на курси

Причиною може бути абсолютно будь-що: нові знання допоможуть тобі просунутися по службовій драбині, ти хочеш дізнатися щось нове або просто познайомитися з новими людьми. Знайомства, навіть обов’язкові, дуже корисні. Адже дійсно, немає кращого приводу заговорити з дівчиною, ніж обговорення завдання або того, що ти його не розумієш.

Запишись в спортзал

 

І знову твоя мета не просто позалицятися до подруги в середині тренування. Це нетактовно, це посилає їй помилковий меседж, ніби тебе приваблює лише її тіло. Однак, якщо ви обидва ходите в спортзал, це говорить про те, що ви обидва переслідуєте цілком благородну річ – бути в хорошій формі – і не соромитеся цього, хоча і не виставляєте напоказ свої заняття.

Тримай в пам’яті історії і теми, які викликають бурхливу реакцію

Майже у кожного хлопця є в запасі пара безпрограшних історій, які він розповідав багато разів і в яких він впевнений: вони завжди викликають необхідну реакцію. Такі історії дуже корисні, тому що вони знімають напругу і допомагають уникнути незручних ситуацій в розмові, а ще вони дають тобі можливість оцінити реакцію аудиторії. Якщо можеш, постарайся збільшити свій арсенал таких байок. Завжди будь відкритий для нової інформації.

Візьми у звичку представлятися

Вдалий час, щоб представитись, залежить від ситуації. В ідеалі тобі слід відреагувати на знак зі сторони жінки, що вона тебе помітила (наприклад, візуальний контакт), а ще не потрібно підходити до неї, коли вона чимось зайнята, і переривати її. Однак, якщо вже ти підійшов, дотримуйся балансу між впевненістю і розслабленням: усміхайся, веди себе впевнено, але не будь наполегливим. Якщо тобі це важко, то слід почати працювати над цією звичкою. З практикою буде легше.

Стеж за собою

Ти вже напевно помітив, що цей список натякає: жінку можна зустріти в будь-який час і в будь-якому місці. Ти ніколи не знаєш, де і коли зустрінеш ту, що приверне твою увагу, але краще б це не сталося вранці того дня, коли ти полінувався прийняти душ і пішов на роботу, виглядаючи, як брудний невдаха. Це ж природно: не лінуйся підстригти нігті і зачесатися, перш ніж вийдеш з дому, – це має бути звичайною справою.

Використовуй сайти знайомств і соціальні мережі

Одна з найбільших перешкод на шляху до яскравого і різноманітного життя – це рутинне сидіння в соцмережах. Якби ти частіше домовлявся у них з людьми, про зустрічі, ти б частіше проводив час цікаво. Завдяки Вконтакті і Фейсбук ти можеш дивитися, хто влаштовує вечірку, які відбуватимуться події і шоу – дуже зручно. А ще можна зустрічатися з людьми завдяки Foursquare.

Будь ввічливим й пропонуй допомогу

Ми ні в якому разі не наполягаємо на тому, що притримати двері перед жінкою, у якої повні руки покупок, або поступитися місцем у транспорті бабці – вірний спосіб познайомитися. Однак, навіть якщо так ти не заробиш ні в чиїх очах бонусу, це не привід, щоб таких речей не робити. Запам’ятай, що, якщо ти не будеш проявляти банальної ввічливості, будеш виглядати повним не найкраще. І якщо вже тобі потрібен особливий стимул, щоб вести себе, як порядний тип, уявляй собі, що на тебе дивиться красива жінка кожен раз, коли ти затискаєш чайові офіціантові або підрізає іншого водія на дорозі.

Знайди проблему, що тебе турбує, і спробуй побути волонтером

Дуже важливо піклуватися про щось, чи про когось – це може бути будь-яка проблема (знову ж, не прогадаєш, якщо вона буде пов’язана з тваринами). Витрачати час, роблячи свій внесок у вирішення якогось завдання – означає, що ти небайдужий, а це приваблює жінок. Тут важливо бути щирим, не треба займатися тим, що тобі байдуже. Нещире занепокоєння проблемами суспільства, що має на меті банальний пікап, це не лише ознака дурощів, це вже якесь божевілля.

Ніколи не сумнівайся в собі

Все інше не має ніякого значення, якщо ти постійно боїшся скористатися можливостями, які пливуть тобі в руки. Якщо тобі випав шанс з кимось познайомитись чи ти вже познайомився з жінкою і хочеш розвинути ваші стосунки, не потрібно чекати, що вона все зробить за тебе сама. Впевненість схожа на будь-яку іншу людську рису: її можна розвинути в собі, якщо постійно над собою працювати. А якщо сидіти склавши руки, ти не станеш впевненим просто так, прокинувшись одного разу вранці. Проявляй ініціативу і не втрачай своїх можливостей!

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!