23 правила поведінки справжнього джентльмена, які необхідно знати кожному чоловікові.

Жінки часто дивуються – чому чоловіча поведінка не завжди гідна. Як він може себе так поводити? А дивуватися нічого – нинішня масова культура лише заохочує невихованих і зухвалих чоловіків, норми поведінки, прийняті зараз, жахнули б людей всього якихось тридцять років тому. Багато хто скаже, що цей час минув безповоротно, і джентльмена зараз вдень з вогнем не відшукаєш. Давайте будемо змінювати це разом! Чоловікам пора задуматися про те, що благородна поведінка і виховання – завжди в моді. Якщо ти будеш вести себе так, як описано нижче, жінки будуть шикуватися в черги, щоб отримати хоч трішки  твоєї дорогоцінної уваги. А жінки повинні розуміти, що дозволяти своєму чоловікові вести себе як йому заманеться – ведмежа послуга самій собі. Умій направляти свого чоловіка так, щоб він завжди був на висоті!

1. Джентльмен відкриває двері для леді

Відкриття дверей – не жест поблажливості, а ввічливість і повага. Пропускаючи даму вперед, завжди можна помилуватися, як вона виглядає ззаду! Важливо також відкривати двері в машині – це ще і прекрасна можливість проконтролювати жінку, яка може занадто сильно хлопнути дверима твоєї улюбленої автівки.

2. Джентльмен вибирає шлях біля узбіччя

Коли чоловік йде по тротуару і займає позицію біля узбіччя, він захищає жінку від стрімкого потоку машин, від сміття і бризок води з калюж.

3. Джентльмен стежить за кількістю спиртного

Це один з перших пунктів, які слід пам’ятати, щоб уникнути незручних ситуацій. Чоловік контролює, що і скільки п’є жінка поряд з ним – він утримує баланс між порожнім келихом і бажання прекрасної половини випити більше, ніж потрібно просто для гарного настрою.

4. Джентльмен ділиться верхнім одягом

В холод, вітер, дощ і сніг у чоловіка завжди напоготові річ, яку можна зняти з себе і запропонувати жінці для порятунку від негоди. Дуже романтично…

5. Джентльмен пунктуальний

Запізненням немає виправдання – от і все. Приходити вчасно мають і жінки, і чоловіки. Можливо, є десь ідеальний паралельний світ, де відбувається саме так.

6. Джентльмен не лінується встати

Коли жінка заходить до приміщення, чоловік встає, можна і не в повний зріст. Таким знаком вшанування легко звернути увагу на себе будь-якої дівчини.

7. Джентльмен робить компліменти

Не обов’язково говорити пишномовні формулювання – головне, щоб це було щиро!

8. Джентльмен допомагає дамі сісти

Чоловік відсуває стілець для жінки, ніжно притримує її, коли вона сідає.

9. Джентльмен поступається місцем

Чоловік піднімається з насидженого місця завжди і скрізь – в метро, в автобусі, де завгодно. Це нескладно, але скільки означає подібний вчинок! Поступаючись місцем, чоловік проявляє любов до ближніх і свою благородну натуру одночасно.

10. Джентльмен допомагає жінці впоратися з верхнім одягом

Чоловік допомагає жінці знімати і надягати верхній одяг. Так він проявляє свою турботу і силу.

11. Джентльмен не забуває говорити «спасибі» і «будь ласка»

Слова ввічливості – чарівні, кожен чоловік пам’ятає про це і використовує їх доречно.

12. Джентльмен веде себе належно за столом

Говорити з набитим ротом, плямкати і відкладати в сторону ніж там, де без нього не обійтися – цього не стане робити жоден поважаючий себе чоловік. Адже правда?

13. Джентльмен ніколи не грубить

Ні бармену, ні обслуговуючому персоналу, ні продавцям, ні кондуктору – нікому і ніколи. І тим паче не в присутності дами. Ну, або може це зробити, але тоді він перетвориться з чоловіка в осла і сноба.

14. Джентльмен платить

Для чоловіка платити за вечерю – природно. Зайвий раз продемонструвати своїй дамі і всім навколо своє фінансове благополуччя ніхто не відмовиться!

15. Джентльмен проводжає

Лайфхак: проводжаючи жінку до дверей її дому, чоловік може бути впевнений на 100 відсотків, що вона пішла саме туди.

16. Джентльмен слухає

Беручи участь у бесіді, чоловік говорить і слухає одночасно, ніколи не перебиває співрозмовника, уважний до чужих слів. Уміння слухати привертає людей до тебе, це секрет, завдяки якому ти дуже легко будеш заводити нові знайомства, у тому числі з жінками.

17. Джентльмен відповідає за свої слова

Чоловік вміє зберігати секрети і не базікати зайвого. Вихований чоловік думає, перш ніж щось сказати, а тим більше – пообіцяти, і завжди виконує обіцяне.

18. Джентльмен ніколи не буде грубий з жінкою

Чоловік не буде самостверджуватися за рахунок жінки – він ніколи не буде грубити, і, тим більше, не буде піднімати руку на жінку. Це навіть не обговорюється.

19. Джентльмен проявляє ініціативу

Чоловік має чималу винахідливість і його завдання – навчити жінку знаходити нестандартні рішення. Чоловік може врятувати будь-яку ситуацію, і пишатися цим.

20. Джентльмен звертає увагу на деталі

Чоловік завжди знає, який у жінки розмір ноги, яке кільце їй підійде, її улюблений колір… Він уважний до дрібниць, тому що знає, як це важливо для жіночого щастя – відчувати його щиру турботу.

21. Джентльмен поважає свою сім’ю

Перш, ніж приймати серйозні рішення щодо своєї обраниці, він познайомить з нею свою родину. Чоловік, що любить і поважає своїх родичів, так само буде ставитись до своєї дружини.

22. Джентльмен – володар золотих рук

Полагодити зламану річ, організувати в домі порядок, вигадати новий маленький винахід для поліпшення побуту – все це може справжній чоловік.

23. Джентльмен вміє любити

Чоловік вміє вірно любити і не соромиться своїх почуттів. Він знає, як простими словами висловити те, що відбувається у нього на душі, і не боїться здаватися сентиментальним.

Якщо тобі пощастило народитися чоловіком, користуйся усіма перевагами свого становища – будь джентльменом. Твоя шляхетна поведінка не залишиться непоміченою, і ти досягнеш успіху у всіх сферах життя. Варто тільки спробувати поводити себе, згідно правил етикету, і все зміниться!

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!