9 типових жіночих фраз та як їх зрозуміти.

Ця стаття навчить тебе, як розуміти жінок! Навіть коли вони самі себе не розуміють. Не секрет, що для розуміння жінок чоловікам доводиться докладати дуже багато зусиль… Деякі в результаті зневірюються і думають, що осягнути логіку представниць прекрасної статі неможливо. Ось і ні, це реально. Головне – пам’ятати про те, що жінки керуються емоціями в своїх судженнях та висловлюваннях. А чоловіки використовують тверезе, раціональне мислення для визначення своєї лінії поведінки. Домовитися легко, коли розумієш, що ж саме кохана мала на увазі!

1.«Ну і чудово!»

Така фраза частенько звучить вже в кінці неприємної бесіди. І значить це не що інше, як те, що ти не правий. А ось вона – права до такої міри, що і пояснювати зайвий раз не буде. Так що краще тобі промовчати. Інакше розмова вступить у стадію «далі буде». Повір, цього тобі не потрібно.

2.«Я швидко! П’ять хвилин!»

Тлумачити це висловлювання можна двома способами. По-перше, якщо цим вигуком жінка просить його почекати, поки вона збереться – будь певен, чекати доведеться достатньо часу. А от якщо вона попереджає, що через п’ять хвилин ти повинен відставити пиво і піти їй допомогти – рівно через п’ять хвилин кохана буде тут як тут.

3.«Нічого не сталося».

Це явно тривожний маячок, червона лампочка вже загорілася. Відбувається щось, що не по душі цій жінці. Будь чуйним і постарайся здогадатися, що ж не так.

4. «Ну-ну, продовжуй».

Згадай про те, що мовчання – золото, і притихни. В даному випадку це просте речення приховує виклик, про що можна дізнатись з інтонації.

5. Гучний важкий подих.

Зазвичай це знак розчарування та повного безсилля перед твоєю тупістю. Жінка не приховує своїх думок про те, що даремно витрачає тут з тобою свій час. Відійди вбік і займись чимось корисним.

6. «Все добре».

Не думай, що ти легко відбувся. Така заява означає, що вона тобі помститься. Однак помста – страва, яку подають холодною, тому зараз жінка відходить в сторону, щоб гарненько все обдумати.

7. «Спасибі».

Якщо це слово сказано з приємною вдячною інтонацією – все в порядку. Але коли ти відчуєш сарказм у цій простій і зрозумілій репліці, ніколи не говори фрази у відповідь. Краще виправ, що накоїв.

8. «Неважливо».

Цією фразою жінка посилає тебе куди подалі. На жаль…

9. «Не турбуйся, я сама…»

Турбуйся, ще й як. Краще швиденько зроби те, про що тебе просили, і конфлікту не буде.

Пам’ятай, що любити – це значить і розуміти. Якщо ти будеш прагнути зрозуміти свою кохану, ваші стосунки будуть прекрасними.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!