5 важливих стадій зближення чоловіки і жінки

У відносинах можна виділити 5 важливих стадій зближення, без них у відносин немає майбутнього. Якщо якісь стадії пропущені, нічого не вийде, поки ви не засвоїте уроки попередніх стадій.

 

1. Потяг.

Чоловік зустрічає жінку, вона йому симпатична, вона для нього особлива, але він почуття фізичного потягу до неї таке ж, як і до інших жінок. Фізичний потяг — це та енергія яка окрилює чоловіка. Це стосується не тільки молодих людей, але і людей будь-якого віку. Жінка так влаштована, що вона мало звертає уваги на правила чоловічу зовнішність, швидше його інтелектом і відповідальністю. Якщо це любов з першого погляду — значить вона про нього все вигадала. Якщо, це сталося за принципом: я його побачила і одразу зрозуміла! — У жінки спрацювало уяву. Це дуже велика помилка вважати, що не пройшовши стадії спілкування, вона може зустріти ту людину. Навіть якщо вона його зустріне, вона все життя потім буде сумніватися, чи той це людина, бо в серці вона розумітиме, що не могло все бути так просто. Не може бути так просто підняти літак у повітря. У новачка-пілота часто буває проблема після підняття літака — як тепер його посадити? Так і з відносинами, у яких немає належного фундаменту. Цей рівень — фундамент майбутніх відносин.

2. Невизначеність.

Обов’язкова і необхідна стадія! Чоловік добивається жінки, а потім після перших перемог він раптом відчуває себе повним ідіотом — а зараз навіть дзвонити їй не хочеться. «А може, це не вона»! Секрет — чоловік повинен перетерпіти фазу сумніви і все одно продовжувати доглядати. І потім, поборовши сумніви, перейти на 3 стадію. Жінці на цій стадії повинна зберігати спокій. Якщо він раптом зник — не дзвонити і не з’ясовувати стосунки. Самий ідіотський питання, яке може задати жінка на цій стадії — «як ти до мене ставишся?». Він і сам не знає, відповіді на це питання! Психіка чоловіки діє за принципом підтяжок — чим далі він віддаляється, тим з більшою силою він потім притягнеться. І на другій стадії відбувається перше віддалення. Жінці важливо… 

3. Бажання бути єдиним (ой).

Якщо чоловік правильно пройшов стадію сумнівів, жінка не заважала йому своїми дзвінками, і не карала його, коли він, нарешті, зателефонував («раніше треба було дзвонити, поїзд пішов»), у нього виникає гостре бажання зустрічатися тільки з цією жінкою, поглибити ці відносини (не мається на увазі фізична близькість, їй на цій стадії можна тільки погіршити відносини). Жінки зазвичай псують все, коли не дають чоловікові відсумніватися, і часто на 15-му році шлюбу чоловік так і залишається в стадії невизначеності.

4. Душевні відносини.

Люди входять глибше в життя і серце одне одного. До цього жінці простіше заховати свої негативні риси характеру, але на цій стадії вже і видно і зворотну сторону медалі. Якщо жінка на цій стадії не може так відкритися і стати самою собою, намагається з усіх сил виглядати хорошою, не проявляти своїх негативних якостей характеру, емоцій, тобто не довіряє чоловікові – значить, або це ще не той етап. Спроба жінки виглядати добре в очах чоловіка говорить про те, що вона не цінує ці відносини, і не довіряє чоловікові. І таким чином вона сама руйнує відносини, так як придушення емоцій викликає їх накопичення і вибух, що дуже небезпечно. Це радісна стадія, так як ми можемо бути самі собою. Але якщо стати самим собою раніше, це може спричинити розчарування.

5. Заручини.

Етап відносин, який передує шлюбу. Будь-яка подружня пара може уявити себе на стадії заручин. Як би подружжя, але в будь-який момент можна розлучитися. Грамотне розставання на цій стадії відбувається виходячи з контексту «я тебе люблю, але не настільки, щоб жити з тобою все життя». Ми можемо любити багатьох, але улюблених людей, з якими ми можемо прожити все життя — дуже мало. Дуже поширена помилка — думати, що якщо я полюбив(ла) цю людину, то тепер це єдина людина, з яким я можу пов’язати свою долю. Однак зустрівши споріднену душу (нехай спочатку палкої любові не було) і пройшовши повноцінно всі стадії відносин ми починаємо любити. «Знаєте чому у вас стільки розлучень? Тому що ви постійно прагнете відразу ж одружитися на тих, кого полюбили, а ми намагаємося полюбити тих, на кому одружувалися.» Це може здатися абсурдом, але проходячи всі стадії зближення, людина має шанс точно визначити, чи дійсно це близька людина, і навіть полюбити його…. 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!