6 найрідкісніших тварин

Планета наша велика і життя на ній надзвичайно різноманітне. Існує велика кількість красивих тварин. Деякі з них нам знайомі, тому що ми бачили їх по "ящику", читали в шкільних підручниках біології або навіть зустрічали наживо. Однак є на світі дивні створіння природи, які зустрічаються надзвичайно рідко. Так рідко, що ви, можливо, ніколи про них не чули. Або чули, але тільки те, що вони знаходяться на межі зникнення і в найближчому майбутньому назавжди будуть втрачені.

Ця добірка повинна увічнити 6 рідкісних тварин хоча б на просторах нашого сайту.

Золотий тигр

тигр

Цей рідкісний вид тигра зустрічається виключно в неволі. Незвичайне забарвлення грізного хижака вийшло в результаті рецесивного гена, іноді Золотого тигра називають також полуничним Таббі. Родом тварина з Бенгалії і є близьким родичем амурського тигра. На даний момент популяція налічує 30 особин, які можна знайти по зоопарках світу.

Сейшельський білохвостий кажан

кажан

Цей рідкісний вид кажанів мешкає на Сейшельських островах, що лежать на північ від Мадагаскару. В результаті змін людиною середовища проживання колись численна популяція скоротилася до 100 особин і продовжує скорочуватися.

Північний вомбат з волохатим носом

Північний вомбат з волохатим носом

Ця мила тварина вважається самим рідкісним великим ссавцем і знаходиться під загрозою повного зникнення. Довжиною близько метра цей північний вомбат з волохатим носом може селитися в двох основних колоніях на півночі США. Популяція становить близько 130 особин.

Червоний вовк

Червоний вовк – близький родич Сірого Вовка. Насправді Червоний Вовк вважається вимерлим в дикій природі з 1980 року. На щастя, чоловік зберіг в полоні 20 особин для розмноження, і з тих пір популяція збільшилася до 207 вовків. Рідкісних хижаків випустили зграєю в дику природу, і вони успішно прижилися. На даний момент в природному середовищі існування проживають 100 Червоних вовків. Полювання на них суворо заборонено.

Окапі

окапі

Це жираф? Або зебра? Ні, це окапі! Ви коли-небудь чули про цю тварину? Перші згадки про окапі датуються другим тисячоліттям до нашої ери в ієрогліфах древніх єгиптян. До XX століття в Європі і Африці існувала легенда про "африканськонр єдинорога". Сьогодні ця тварина називається окапі.

Довгопяти

тваринка

Довгопяти зустрічаються тільки на островах Південно-Східної Азії – Таїланд, Камбоджа, Індонезія, Філіппіни та багато інших, що може навіть здатися, ніби ці маленькі звірята не настільки рідкісні. Однак це не так. В основному довгопяти живуть на острові Борнео, а в інших місцях мешкають в нікчемних кількостях.

Довгопяти відносяться до приматів. Їх зріст становить близько 5 сантиметрів, а задні ноги довші тулуба в два рази. Крім того, кожне око довгопята розміром з мозок. Харчуються малюки виключно плоттю. Вбивають комах, дрібних птахів, кажанів, змій і ящірок. Довгопяти надзвичайно стрибучі і накидаються на жертву, стрімко прокушуючи гострими зубами голову. На сьогоднішній момент популяція довгопятів знаходиться в критичному стані. Погіршує ситуацію також те, що вони не можуть розмножуватися в неволі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!