Цікаві факти про закон щасливих відносин

 

Кожен захоче красиву троянду, гарну ніч, хорошого друга. Важливо вміти любити троянду разом з її шипами, ніч з її таємничістю, друга з усіма його проблемами. Шемс Тебрізі

 

 

1. Закон подібності

Ми завжди приваблюємо саме таку людину у своє життя, якими є по суті ми самі. Якщо вас не влаштовує ваше оточення, зазирніть у свою душу. Якщо ж ви вважаєте, що вам не щастить на людей, то це лише тому, що ви самі такими є. Тому якщо ви хочете залучити в своє життя гідногу людини, станьте такою людиною.

2. Закон причини і наслідку

Що віддаємо, те й отримуємо. Відносьтесь до партнера так, як би ви хотіли, щоб він (вона) ставився до вас.

3. Закон любові

Ми всі: і чоловіки, і жінки, дуже потребуємо любові. Любов означає прийняття, щирість, ніжність, турботу, готовність віддавати і нести відповідальність, надійність, безкорисливість, щедрість. І чим більше ми використовуємо ці якості, тим більше отримуємо взамін.

Такі прояви як страх, ревнощі, залежність, маніпуляції, контроль, претензії, докори, руйнують стосунки і ніякого відношення до кохання не мають.

 

4. Закон сили слова

Ви знаєте, яку силу мають слова. Словом можна зцілити, можна і вбити. Слідкуйте за тим, що говорите. Ярлики, образи, докори створюють в душі рани, які важко залікувати. Тому, що в душі кожної людини живе дитина, яка відчуває страх бути покинутою. Використовуйте силу слова тільки для теплих слів, компліментів, схвалення, підтримки.

5. Закон довіри

Довіра життєво важлива для істинно любовних стосунків. Без нього людина стає підозрілою, тривожною і повною побоювань, а інша відчуває себе в емоційній пастці, їй здається, що не дають вільно дихати. Ревнощі – це страх самотності, низька самооцінка і нелюбов до себе. Довіра – це невід’ємний елемент справжньої любові.

 

6. Закон щирості

Люди часто припускають, що якщо любиш когось, то це вже все – попереду життя, повне щастя. Але насправді любов не буває нерухомою, вона схожа на рослину, яке або зростає і цвіте, чи в’яне і вмирає. Все залежить від того, що ми з ним робимо. Щире спілкування схоже на воду, без нього рослина не може вижити. Говоріть один одному про свої бажання, потреби, своє ставлення і почуття. Давайте знати своєму партнеру, що ви його любите і цінуєте. Ніколи не бійтеся сказати три чарівні слова: «Я люблю тебе». Не сприймайте хороше ставлення до вас як само собою зрозуміле. Говоріть про свої почуття, не бійтеся перехвалити партнера. Щира похвала, як сонце для рослини, вдихне нове життя у ваші відносини. Тому що в кожному з нас живе дитина, яку життєво необхідна похвала і прийняття.

 

7. Закон дарування

Кохати – означає дарувати частину себе, без оплати і обмовок. Якщо ви хочете отримати кохання, вам потрібно тільки дарувати його. І чим більше ви даруєте, тим більше ви отримуєте. Любов схожа на бумеранг, який завжди повертається назад. Може бути не завжди від тієї людини, якій ви її дали, але любов всерівно до вас повернеться. І повернеться сторицею. При цьому важливо пам’ятати, що запас любові у нас необмежений. Ми не втрачаємо її, коли даруємо. І єдиний спосіб втратити любов всередині нас – це не віддавати її іншим. 

Одна з причин, чому люди рідко відчувають любов, – вони чекають, коли їх спочатку полюбить хтось інший. Але це схоже на музиканта, який говорить: «Я буду грати музику, тільки коли люди почнуть танцювати». Чи чекати від багаття тепла, не поклавши туди дров. Справжня любов-беззастережна, вона нічого не просить взамін. Вона не терпить бартеру. Таємна формула щасливих стосунків на все життя в тому, щоб завжди звертати увагу не на те, що ви можете узяти, а на те, що ви можете дати.

8. Закон дотиків

Дотик – це один з наймогутніших проявів кохання, що руйнує бар’єри і зміцнює взаємини. Доторкнутися до людини – означає доторкнутися до її душі. Може тому, коли ми ображені на когось, говоримо: «Не чіпай мене!» 

Частіше обіймайте кохану людину просто так, без сексуального мотиву, тримайтеся за руки. Дослідники провели експеримент в одній з клінік Лондона. Головний хірург зазвичай відвідував кожного зі своїх пацієнтів ввечері перед операцією, щоб відповісти на питання і пояснити загальний характер операції. А під час експерименту хірург тримав за руку кожного пацієнта кілька хвилин, які він розмовляв з ним. Ці пацієнти одужували в три рази швидше інших.

Коли ми дбайливо торкаємося до когось, змінюється і наша, і його фізіологія – зменшується рівень гормонів стресу, послаблюється нервова система, поліпшується стан імунної системи, емоційний стан. Існує думка, якщо ми за день не обіймаємо 7-8 людей, ми приречені на хвороби. Дотик, як ніщо інше, красномовно говорить нам про прояв любові.

 

9. Закон свободи

Якщо ми любимо когось, потрібно дати йому свободу. Вільним приймати власні рішення, вільним жити так, як він хоче, а не так, як хочемо ми. Кожному з нас потрібно наш особистий простір. Людям потрібно бути вільними у взаєминах, тому що інакше вони відчувають себе в пастці. Якщо дійсно любиш когось, потрібно поважати його бажання і потреби. 

Не завжди легко відпустити на волю того, кого любиш, але іншого шляху немає. Життєва мудрість каже нам: чим більше свободи ми даємо іншому, тим ближче він до нас.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!