10 міфів про інтровертів які вам буде цікаво знати

10 міфів про інтровертів які вам буде цікаво знати

Не можна сказати, що інтроверти не люблять людей. Просто вони дуже вибагливі. Для цього типу людей слова “Внутрішня краса важливіше зовнішньої” – не безглуздий набір слів. Але велика частина звинувачень, що обрушуються на тендітні душі інтровертів, дуже перебільшена. Давайте зруйнуємо цю думку і зірвемо ярлики. Прямо тут і зараз:

Міф #1 – інтроверти неговіркі.

Це не так. Просто вони не говорять, якщо їм нема чого сказати. Вони не люблять порожні балачки. Якщо заговорити з ними про те, що їх цікавить, то їх неможливо буде зупинити.

Міф #2 – інтроверти сором’язливі.

Сором’язливість не має нічого спільного з інтровертами. Інтроверти не бояться людей, але для контакту їм потрібна причина. Вони не спілкуються тільки заради спілкування. Якщо хочете поговорити з інтровертом, просто заговоріть з ним.

Міф #3 – інтроверти грубі.

Інтроверти часто не бачать причин для церемоній і обміну люб’язностями. Вони хочуть, щоб всі були природні і чесні. На жаль, це в більшості випадків неприйнятно, тому інтровертам важко до цього пристосуватися, і це їх втомлює.

10 міфів про інтровертів які вам буде цікаво знати

Міф #4 – інтроверти не люблять людей.

Навпаки, інтроверти дуже цінують тих кількох друзів, які у них є. Вони можуть порахувати близьких друзів по пальцях однієї руки. Якщо вам пощастило бути другом інтроверта, у вас є вірний союзник на все життя. Як тільки ви заслужили його повагу як хороша людина, він з вами.

 

10 міфів про інтровертів які вам буде цікаво знати

Міф #5 – інтроверти не люблять виходити в суспільство.

Нісенітниця. Інтроверти не люблять виходити в суспільство занадто надовго. Вони дуже швидко засвоюють інформацію, і тому їм не потрібно проводити багато часу в суспільстві, щоб бути “в темі”. Вони підуть додому, щоб перезарядитися і переварити отримані враження. Перезарядка спокоєм для інтровертів життєво необхідна.

Міф #6 – інтроверти завжди хочуть бути одні.

Інтровертам цілком комфортно наодинці зі своїми думками. Вони багато роздумують. Вони мріють. Їм подобається, коли є проблеми, над якими вони можуть працювати, завдання, які вони можуть вирішувати. Але вони також можуть відчувати себе самотніми, якщо у них немає когось, з ким вони можуть поділитися своїми відкриттями. Їм потрібні щирі відносини тільки з ОДНІЄЮ ЛЮДИНОЮ.

10 міфів про інтровертів які вам буде цікаво знати

Міф #7 – інтроверти – дивні.

Більшість інтровертів – індивідуалісти. Вони не йдуть за натовпом. Вони воліють, щоб їх цінували за їх незвичайний спосіб життя. Вони думають своєю головою і тому часто кидають виклик тому, що вважається нормою. Вони не приймають рішень виходячи тільки з того, що популярно і модно.

Міф #8 – інтроверти – замкнуті чудики.

Інтроверти – це люди, які насамперед зосереджені на внутрішньому, і приділяють велику увагу своїм думкам і емоціям. Не те, що б вони нездатні звертати увагу на те, що відбувається навколо, просто їх внутрішній світ набагато більш цікавий і корисний для них.

Міф #9 – інтроверти не вміють веселитися і відпочивати.

Інтроверти, як правило, відпочивають удома або на природі, а не в гучних громадських місцях. Вони не любителі гострих відчуттів і не адреналінові наркомани. Якщо навколо дуже багато розмов і шуму, вони закриваються.

10 міфів про інтровертів які вам буде цікаво знати

Міф #10 – інтроверти можуть “виправитися” і стати экстравертами.

Світ без інтровертів був би світом з малою кількістю вчених, музикантів, художників, поетів, кінематографістів, лікарів, математиків, письменників і філософів. Інтроверти не можуть “виправитися” і заслуговують поваги за свій темперамент і користь, яку вони принесли людству. До речі, дослідження Silverman (1986) показало, що частка інтровертів серед людей з високим IQ значно вище.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!