Загадка 21 століття

Загадка 21 століття

Людина, що з’являється у снах

У січні 2006 року пацієнтка відомого нью-йоркського психіатра намалювала цю особу, яку багаторазово бачила у сні. Ця людина регулярно давала їй поради щодо її особистого життя. Як вона запевняла, в реальному житті він їй ніколи не зустрічався. Побачивши цей малюнок на столі лікаря через кілька днів, інший пацієнт заявив, що також регулярно бачить цю людину у сні і теж ніколи не зустрічався з ним в реальності

Після цього психіатр розіслав копії малюнка своїм колегам у яких були пацієнти з повторюваними снами, попросивши показати малюнок ім. Протягом декількох місяців намальованого незнайомця дізналися четверо. Як і попередні пацієнти, вони не зустрічали його в реальному житті і називали не інакше як «Ця людина». Після того, як малюнок потрапив в інтернет, люди, що бачили таємничого незнайомця у снах стали знаходитися по всьому світу.

Крім сайту Thisman (доменне ім’я зареєстроване в січні 2008) і його обговорень згадок про цю історію ніде не зустрічається, але звідти вона повільно, але вірно поширюється по форумах і блогах всього світу. Як запевняють творці сайту, він існує для того, щоб допомогти людям, які бачать незнайомця у сні зв’язатися один з одним і встановити нарешті його справжню сутність. Однак, на сайті немає ніяких способів спілкування крім гостьової книги, а повідомлення про сни пропонують відсилати електронною поштою. Оголошення з особою незнайомця, підписами «Чи бачили ви у сні цю людину» на різних мовах і з адресою сайту попадаються на вулицях чи не всього світу (Принаймні, якщо вірити викладеним на сайті фото, там же можна скачати макети для роздруківки).

Загадка 21 століття

Розповіді :

“Протягом декількох років мені періодично сниться, що високий чоловік простягає мені фотографію і питає, чи не впізнаю я на ній свого батька. На фото ця людина, яку я не зустрічав жодного разу в житті і у нього немає нічого спільного з моїм батьком. Я за незрозумілої причини відповідаю, що впізнаю його. У цей момент я зазвичай прокидаюся в дуже спокійному настрої. Іноді сон триває, і тоді я опиняюся стоячи перед могилою батька. Я кладу до неї квіти і бачу, що фотографії на пам’ятнику немає.”

“Я закохалася в нього з першої його появи в моєму сні, хоча згадуючи його, я розумію, що він дуже потворний. І все ж кожен раз він підкорює мене солодкими словами і романтичними жестами. Він купує мені квіти та ювелірні прикраси, запрошує в ресторани або на пляж, щоб помилуватися заходом.”

“Мені завжди сниться, що я літаю над моїм рідним містом і розглядаю зверху своїх друзів. З тих пір, як я переїхав в інший будинок, я часто зустрічаю цьоцо чоловіка у своїх польотах. Він теж літає, але ніколи не говорить.”

“Вперше ця людина приснилася мені, коли у мене були неприємності на роботі. Мені снилося, що я заблукав у величезному супермаркеті. Раптом з’явився цей чоловік і я став тікати від нього. Він погнався за мною. Погоня тривала близько години, до тих пір, поки я не уперся в глухий кут у відділі дитячих товарів. Тоді він посміхнувся мені і показав вихід до кас. У цей момент я прокинувся. З тих пір ця людина з’являється в кажному моєму сні і вказує мені як вийти з сну і прокинутися.”

“У мене ніколи не було гомосексуальних відносин або навіть фантазій на цю тему, але мені весь час сниться секс з цією людиною. Мушу визнати, що у нього багата уява і він мені подобається. Прокидаючись, я виявляю, що у мене була полюція.”

“Ця людина снилася мені, одягнена Санта-Клаусом. Коли він з’явився, я відчула себе такою щасливою, якою не була з дитинства. Він посміхнувся і його голова перетворилася на повітряну кулю, що повисла над моєю головою, але як би я не намагалася зловити його мені це не вдавалося.”

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!